Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość City

skąd sprowadzać kosemtyki hurtowo? gdzie kupować itd.

Polecane posty

Gość City

Hej, bardzo interesuje mnie kosmetologia, dermatologia, pielęgnacja skóry, sztuka makijażu itd. Z tym wiążę moją przyszłość. Przymierzam się do tego by zdać odpowiednie studia i zająć się tym na poważnie. Stąd też moje zamiłowanie do wszelkich kosmetyków. Póki co jeszcze się uczę, a obserwuję, iż wiele osób takich jak ja zajmuje się rozprowadzaniem oryginalnych kosmetyków (Allegro). Bardzo chciałabym się zająć czymś podobnym i zarobić kilka groszy, ponieważ ucząc się trudno jest mi znaleźć pracę. Zastanawia mnie jednak skąd można sprowadzać tanio, hurtowo kosmetyki. Chodzi mi o pewne źródła oryginalnych, najlepszych, markowych kosmetyków tak tych służących do pielęgnacji jak tych kolorowych. Jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenia w tych sprawach to bardzo prosiłabym o jakieś wskazówki. Pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irhgpre
najlepiej u producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gavra
dobre pytanie. sama powoli przymierzam się do skonstruowania biznesplanu. marzy mi się sklepik kosmetyczny. zastanawiam się tylko, skąd sprowadzać kosmetyki, aby opłacało się nimi handlować również w internecie, gdzie konkurencja jest spora, np na allegro. Chodzi o zaufane źródła. ogólnie kolorówki, np szminki rimmel w typowych miejskich sklepach kosztują 22zł. w internecie można dostać je nawet za 14-17zł. O co chodzi? Mam uwierzyć, że natura czy rossman narzucają tak kolosalne marże? Ktoś podpowie, podrzuci pomysł? podzielcie się proszę doświadczeniem. z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marża poniżej 50% nie jest
kolosalna tylko normalna. w internecie kosztuje 15zł i część marży jest zawarta w koszcie przesyłki. z cała pewnością ktoś poda Ci źródło gdzie kupuje, jeszcze powinien podać ceny i informacje gdzie i po ile sprzedaje. biznes chcesz zakładać a w głowie pusto. gdy jakimś cudem założysz i będzie opłacalny to napisz tu wszystkim szczegóły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gavra
no właśnie pusto, dlatego pytam. na różnych forach ludzie sobie wzajemnie pomagają w kwestiach sprowadzania ubrań, bibelotów i innych towarów, o kosmetykach niestety zalazłam mało informacji. więc łaskawie nie pisz bzdur, że nikt pomocnym nie jest. Może Ty w obawie przed stratą klientów byś tego nie zrobił/a. ale trzeba założyć, że gośćmi forum są również mieszkańcy różnych częsci świata, dla których nie będzie zagrożeniem jakaś tam mała kobietka próbująca znaleźć dla siebie szansę i pomysł. Tacy pomogą. Mentalność złośliwych Polaków mnie powala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marża poniżej 50% nie jest
pomagają aby koszt przesyłki z ubraniami były niższe. to pomoc szarej strefy dla szarej strefy. w głowie pusto bo sądzisz że sprowadzisz kosmetyki i je tu sprzedasz :D ? w każdym kraju właścicielem praw do uzywania nazwy towarowej jest dystrybutor. sprowadzenie kosmetyków na własną rękę może skończyć się tym że będziesz je mogła sprzedawać bez etykiet :D poczytaj o prawach autorskich i pokrewnych. dystrybutorzy kosmetyków bardzo dbają o wizerunek i zwyczajnie nie pozwolą ci na sprzedaż tego typu rzeczy poza ich siecią dystrybucji. chcesz legalnie kupić i legalnie sprzedać idź do sklepu weź do ręki to co cię interesuje i na produkcie musi być podany importer/dystrybutor wraz z adresem i już masz. tylko nie zdziwi się jeśli u dystrybutora będzie drożej niż w rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gavra
Pracuję w branży typowo usługowej, zaciekawił mnie handel, ot. Dotąd, kosmetyki były dla mnie środkiem, nie "źródłem". SŁUŻYŁY podczas pracy, a nie BYŁY PRACĄ. Zatem w kwestii ich produkcji, lokalizacji, dystrybucji, transportu itp mam faktycznie niskie pojęcie... Dla Ciebie być może jest to powód do śmiechu, niestety brutalna prawda jest taka, że mnóstwo firm powstaje z przypadku, człowiek uczy się w trakcie, często z korzyścią dla firmy, a czasem - nie umiejąc wiedzy wykorzystać - kończy z upadkiem. taka kolej rzeczy. pusta głowa chce się czymś napełnić, więc nie uważam, by moje pytania były śmieszne i nie na miejscu. Głupie pytania ponoć nie istnieją... Ponoć... To trochę tak, jakby profesor nie miał zamiaru dzielić się swoją wiedzą ze studentem, bo a nóż widelec, ten kiedyś zajmie jego miejsce na uczelni. Ale ok, może faktycznie są to bardzo istotne tajemnice rynkowe, swoisty wyścig szczurów. Jakkolwiek, dziękuję za odpowiedzi i - jak nie patrzeć, mimowolnie cenne dla mnie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia4682
Ja zawsze zamawiam produkty z Allabea.pl . Nigdy nie ma problemów z dostępnością - jest to hurtownia która zrzesza sprzedawców. Znajdziesz wszystko w jednym miejscu, z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samelia33
Ja potrzebowałam kremów do rąk i zaopatrywałam się w marona.pl Z Chrzanowa, fajne kremy do pielęgnacji rąk i paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samelia33
Ja potrzebowałam kremów do rąk i zaopatrywałam się w marona.pl Z Chrzanowa, fajne kremy do pielęgnacji rąk i paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloggerka666
Marona to znany producent, słynie z dobrych produktów. Klientki mojego sklepu bardzo sobie chwalą, zamawiam tam regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam doświadczenia ze sklepem online ze strony www.e-naturalne.pl. Kupuję u nich regularnie, mają fajny program lojalnościowy, można zaoszczędzić. Zawsze towar dociera od nich na czas, jest dobrze zabezpieczony, można się też w razie jakiś wątpliwości bez problemu skontaktować z obsługą pod tel, czy mailowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumesicosmetics
zainteresowany/zainteresowana oryginalnymi perfumami, kosmetykami - zapraszam do kontaktu w celu przesłania oferty. oryginalne perfumy i kosmetyki renomowanych marek, możliwość wystawienia FV perfumesicosmetics@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Producent naturalnych kosmetyków marki mira, PROSPER Sp. z o.o. Kielce

https://mirakosmetyki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonka

Ja kupuję w hurtowni Crystal Lashes. Jeżeli ktoś poszukuje profesjonalnych i dobrej jakości produktów do przedłużania rzęs, to myślę, że warto do nich zajrzeć. Mają sklep stacjonarny w Warszawie, ale można także zamawiać on-line. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×