Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka 8787

proszę o radę

Polecane posty

Gość Agnieszka 8787

mam ogromny problem..nie mogę podjąć decyzji..skonczylam licencjat w tym roku i zastanawiam się czy isc dalej na studia magisterskie dzienne do Wrocławia czy podjąć staż i przenieść się na studia zaoczne...oba rozwiazania maja plusy i minusy...studia dzienne w moim przypadku będę o wiele droższe ...z srugiej strony nie mogę znaleźć pracy i licze ze w ciagu 2 lat cos sie poprawi..poradzcie cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 8787
nikt nie pomoże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot i napisałem
pójdź na zaoczne i podejmij ten staż, może akurat ci się uda i zostaniesz po stażu albo znajdziesz coś dzięki doświadczeniu po stażu. A w razie czego możesz zawsze wrócić na dzienne. Ja poszedłem na zaoczne i podjąłem pracę i teraz tego nie żałuję :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 8787
tylko że ten staż jest tylko na 3 miechy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot i napisałem
Staż zawsze można przedłużyć, a gdzie on miałby być u prywaciarza czy w jakimś urzędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam zaoczne, skoro za dzienne i tak musiałabyś płacić, to nie ma się nad czym zastanawiać ... Poza tym staż z samej swojej istoty ma Cię wprowadzić w normalną pracę, wiec nie obawiaj się, że jej nie znajdziesz. Najwyżej zacznij jej szukać najpóźniej 2 tygodnie przed zakończeniem stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 8787
w urzedzie woj lub komenda policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×