Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witam i o droge pytam

czy myślicie, ze mogłam zajść?

Polecane posty

Gość witam i o droge pytam

Dziś jest 26 dzień cyklu, do terminu okresu 3-5 dni. 4 dnia cyklu kochałam się z mężem, najpierw bez niczego, w połowie założyliśmy prezerwatywę. Po stosunku wykonałam irygację. Współżyliśmy równiez w inne dni cyklu, ale zawsze od początku do końca z prezerwatywami, które nie pękły, ani nic z tych rzeczy. WIęc, jeśli byłaby ciąża, to podejrzenia pada na ten 4 dzień cyklu. Sluz płodny miałąm 14-15 dc. Czy myslicie, ze jest duze ryzyko ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyko jest minimalne
4 dzień to jednak daleko od owulacji, na dodatek nie skończyl w Tobie więc marne szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam i o droge pytam
Oby:) a co sądzicie o takich objawach- suchość i ciasnota w pochwie, pobolewanie piersi (ale tak, jak zwykle przed okresem)- czy mogą wskazywac na ciażę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyko jest minimalne
Sądzę że wyszukiwanie sobie objawów to głupota. Poczekaj na dzień spodziewanej miesiączki i wtedy zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelicz jeszcze raz
11 dni przed spodziewaną miesiączką jest niepłodne, więc przelicz. Jeśli tak panikujesz a nie minęło 72h od stosunku, to zastosuj RU480 wywołujący natychmiast miesiączkę pozbywając się ew. zapłodnionego jajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelicz jeszcze raz
Drugi okres niepłodności jest wielkością stałą i wynosi 11 dni. Tyle czasu upływa zanim błona śluzowa macicy, w której nie zagnieździ się ciąża zacznie złuszczać się i wydalać na zewnątrz macicy, dając krwawienie, potocznie zwane miesiączką lub okresem. Miesiączka, mająca nazwę od miesiąca księżycowego, cyklicznie powtarza się co 28 dni.. W I okresie niepłodności ma miejsce krwawienie. Ze względów higienicznych, estetycznych, unikać seksu w tym czasie. Najważniejszym przeciwwskazaniem jest możliwość wprowadzenia prąciem infekcji bakteryjnej i wywołania stanu zapalnego narządu rodnego kobiety. Im dłuższy cykl miesiączkowy tym więcej dni niepłodnych nadaje się do współżycia seksualnego, im cykl krótszy tym mniej, oczywiście w I okresie niepłodności, gdyż II okres niepłodności jest stały i wynosi 11 dni. OKRES PŁODNOŚCI - w tym okresie z jajnika wydalane jest jajo i jeśli napotka plemnik (odpowiednio silny) następuje zapłodnienie. Zagnieżdżenie się komórki jajowej w macicy następuje ok. 5-tego dnia od zapłodnienia, wtedy rozpoczyna się CIĄŻA. Plemniki w drogach rodnych żyją tylko 48 godzin, dlatego na "suwce ruchomej"..... Poszukaj poprzez Google t. fizjologia seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×