Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zdumiona

co miał na myśli?

Polecane posty

ostatnio znajomy z pracy powiedział że umówiłby się ze mna na spotkanie,ale ma żone. Czy to znaczy że poszedłby gdyby tej żony nie miał czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak poszedlby
dobrze ze nie sciemnial ze nie ma ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behemo
albo chcial wybadac Twoja reakcje, czekal az powiesz ze Tobie to nie przeszkadza ze on ma zone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mial na mysli ze jestes pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie moja reakcja była tak że nic nie powiedziałam. Zaskoczył mnie tym bardzo .Oczywiscie nie interesuje się żonatymi facetami,ale zdziwiło mnie dlaczego to powiedział...ze spotkałby się ze mną,ale ma żone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behemo
mi sie wydaje ze probowal jakos cie podejsc, na pewno chcial wiedziec czy pomimo tego ze jest zonaty umowilabys sie z nim... na pewno tak, bal sie inczej zapytac wiec nie zapytal tylko 'stwierdzil' czekajac na reakcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behemo
fe-male why don't you spell it like it is supposed to be spelled...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No całkiem mozliwe że nie miał śmiałości zapytać wprost i bardzo dobrze bo czułabym sie mocno niezręcznie w takiej sytuacji. Dzięki za odpowiedź,zawsze warto poznać stanowisko innych ludzi bo jednak własna opinia jest subiektywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka_stonka
a Ty nigdy o nim nie myślałas?? czsem faceci odczytuja nasze subtelne znaki i wyobrażaja sobie nie wiadomo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. facet sam w sobie bardzo przystojny itd ale jak juz napisałam nie ineteresuje się zajętymi facetami.Nie sądze żebym wysyłała mu jakies znaki raczej z nim nie flirtowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka_stonka
myśle ze Behemo ma racje Facetowi się pewnie podobasz ,myśli o Tobie i chciałby się z Toba spotkać w innym otoczeniu niz praca,ale brak mu odwagi aby wprost Cię gdzieś zaprosić.Może tez chciał w jakiś sposób dac Ci do zrozumienia że jest Toba zainteresowany ,ale zajęty.,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaanianai
najlepiej o tym zapomnij. Olej! To dobra rada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×