Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanilla_sky

Co przeciw pchłom dla kotka?

Polecane posty

Czego używacie dla Waszych kotków? Stosujecie obroży przeciw pchłom czy może specjalnych preparatów, np. w spray'u? Może używacie czegoś ogólnie do dezynfekcji całego pomieszczenia, legowiska? Ja ostatnio znalazłam coś takiego http://www.krakvet.pl/beaphar-protecto-plus-preparat-insektobojczy-pomieszczeĂą-legowiska-400ml-p-6854.html jednak chciałabym poznać Wasze typy, nie bardzo wiem co jest bardzo skuteczne w użyciu bezpośrednim dla kotka. Ten preparat, którego używam jest bardzo skuteczny, ale nie zmniejsza prawdopodobieństwa wnoszenia insektów z innych miejsc. Czego używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogagoga29
Kupiłam u weterynarza środek w maciupkim opakowaniu(nie pamiętam nazwy).Odcina się końcówkę plastikowej buteleńce i wyciska te kilka kropelek na tył głowy(żeby nie dostał językiem).Bardzo skuteczne,kosztuje 13 zł.Jeśli zabieg ma być skuteczny,jednocześnie trzeba wyprać kocyk z legowiska kota i wypłukać go wodą z dodatkiem octu. Pchły często nie siedzą na kocie,tylko w kocu,dywanie,itp.Tam się rozmnażają a na zwierzaka rzucają się tylko wtedy,gdy są głodne. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefefefefe
gogagoga29-miałam to samo,można to kupić nawet w zoologicznym bez weta ;] a obroże są do niczego,nawet weterynarz mi odradzał.Na pomieszczenie i legowisko spray,też ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kotka ma obroze
i psikam ja frontline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×