Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malwa90b

Moje zdjęcie. Oceńcie mężczyźni.

Polecane posty

Gość tyrek
kochaaam , uwielbiam Was Moi kochani podszywacze :D jeszcze , jeszczeeee .. niedługo będe miał mokro w majtkach ;p Ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrek
szkoła niedługo i znowu mam ten sam problem... powiedzcie mi (nie mam doświadczenia) jak mam poprosić mojego pana od przyrody żeby mi pozwolił sobie obciągnąć ? marzę o nim od 1 komunii św, kiedy to pogłaskał mnie po głowie i powiedział: jutro kartkówka z krain geograficznych. było to romantyczne i seksowne zarazem. do obciągania może być również miły emeryt spod Kutna, ew. spod Grunwalda, który posisusia moją zwietrzałą twarz w pozycji horyzontalnej. pan obowiązkowo musi mieć surdut z najnowszej kolekcji Ewy Minge z futra Azerbejdżańskiego Lisa o nazwie kuma kuma... jak mam to powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo teraz coz zauwazylam...czemu piszesz Mnie zamiast mnie?matko, masz mniemanie o sobie:O pierwszy raz widzę takie cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrek
dajcie coś mocniejszego ! pan od przyrody to już historia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz sierpniowy
Kant -to jak będzie ? Wejdziesz na mnie czy pode mnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrek
zakładam , że to "Ty" podszywasz ;) a mam , mam , żebyś wiedziała , że mam ;p nawet nie wiesz jaka pryjorytetowa to cecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrek
na Ciebie :D zdecydowanie na Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie ja:( nie mam pomysłu...choc usłyszałam fajny tekst...jak sobie dorobic...podchodzisz do kinomaniaków, ktorzy kupują bilety na thriller i krzyczysz, ze albo dadzą Ci 10 zl, albo powiesz im, kto zabił :classic_cool: to by sie nadało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrek
z niepodległą chęcią wzrastania w siłę, pełzam do kuchni w babcinych rajstopach by tam rzucić się na lodówkę licząc na to że w spazmatycznych ruchach uda mi się ją otworzyć jednocześnie przysłuch*jąc się czynnościom kopulacyjnym pana Czesia spod "9" Po wszystkim wyciagam pęto kaszanki by jednym końcem pobudzac swoje kubki smakowe a drugim owłosionego annusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrek
hahaha... to było dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrek
a wyglądam na copywritera ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrek
co tu opowiadac ? 153cm 112 waga nieukonczone gimnazjum/powtarzam 5 raz 3 klasę/ prawiczek,entuzjasta robienia loda i orgietek z kierwcami PKS Małkinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrek
za to podstawówke kończe .. wieczorowo :p Ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrek
same romanse :D trzy udane,dwa do dupy zostałem podstepnie zdradzony z funkcjonariuszem strazy miejskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrek
jeszcze 4 lat nie skończyłem a jaki widoczny przeskok w pojmowaniu i rozumieniu rzeczywistości , gdzie banda małych siurków pod wezwaniem starych dup siedzą na forum pod tytułem przecukrzonej kawy , w celu wydłużenia Sobie fiuta :D Ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrek
niedawno przeżyłem też swój pierwszy pocałunek z kasownikiem do biletów był taki uprzejmy ,że wybił mi jakieś numerki na języku , to chyba jego numer telefonu ,podobam mu się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz sierpniowy
trzymjcie sie :) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcecie, bym miala koszmary? co to jest to cos na drugim filmiku :O aaaaaa!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrek
a to już było beznadziejne , pomysły Ci się kończą ? Jak mam do Ciebie mówić ? "Ono"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrek
ale macie fazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrek
heheh ojj nie znasz Mnie kaczucho , nie znasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×