Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koniecstazu

jutro koncze staz

Polecane posty

Gość koniecstazu

i nie wiem ile kupic ciasta na zakonczenie. bede ja, ksiegowa i kierownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crumkilda
dwa małe ciasta wystarczą, bez przesady, na troje ludzi aż nadto. Może zresztą lepiej jedno albo jakieś ciasteczka, ktore można schrupać przy kawie, a do tego na przykład dla nich ładne karty od Ciebie z podziękowaniem za staż i naukę, ew. jakiś upominek dla nich, ale taki, żeby mogli postawić w biurze i żeby im Ciebie przypominał, na przykład jakiś biurowy, dizajnerski gadżet - zegar elektryczny albo kubek z Twoim zdjęciem (chociaż to może przesada :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec stazu
myslalm raczej o takim ciastkach z cukirni typu sernik, ekler czy cos w ten desen zeby bylo juz pokrojone . tylko nie wiem ile sztuk. prezentow nie bede kupowc. kupie tez loiczek kawy zrobie kawe reszte zostawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crumkilda
kup kawałek sernika i sama pokrój, najlepiej żeby wypadło po 2 - 3 kawalki na każdego, bo będzie głupio, jak będzie wyliczone co do sztuki. do tego kawa, spoko. ja bym jednak pomyslała na Twoim miejscu i pamiątkowych kartach, to kosztuje ile, 1,5 - 2 zł za kartkę a będzie im miło. Nawet jeśli niespecjalnie ich lubisz, to zawsze jest Twój były pracodawca i lepiej zostawić po sobie jakiś dobry akcent na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec stazu
nie chce kupowac jednego rodzaju dlatego wole juz na sztuki. prezentu nie kpie bo wiem ze pprzedni stazysci tez nie kupowali uwazam to za przesade no chyba ze sie naprawde z kims zzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crumkilda
kartki to nie prezent, to wyraz pewnej intencji. wolisz wywalić kasę na ciasto i kawę, bo tak wypada niż powiedzieć tym ludziom, że dziękujesz za wspólnie spędzony czas - bo poprzedni stażyści tego nie zrobili. Ale jesteś pusta. I trochę niemocna w myśleniu. Idż, spytaj panią w cukierni, żeby Ci dała wybór ciastek, co to za filozofia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec stazu
a ty jestes zbyt wladcza i narzucasz sie ze swoim zdaniem. nie czulam sie tam na tyle dobrze zeby dawac kartke . ot tyle zrozumialas. a kawe postawie bo sama plam jak byly czyjes imieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez niebawem koncze staz
i nie wiem jak zakonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jest to ze ja tego
nie wiem czy mnie zostawiaja . ale na poczatku mowili ze raczej nie wiec pewnie gdyby zmienili zdanie to by mi cos powiedzieli. ale nawet jsli mnie zatrudnia to nie na dluzej niz miesiac wiec szczerze mowiac to mi nie zalezy bo i tak to jest praca bez perspektyw. a kawe chce postawic bo jak pracownicy cos przynosili np z okazji imienin to tez pilam z nimi kawe i jadlam ciasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×