Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

summerwine

Rozmowa kwalifikacyjna w reserved

Polecane posty

Staram się o pracę w sklepie reserved, czego mogę się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjną i jak w ogóle wygląda tam proces rekrutacji? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezerwat tylko
Jak ja pracowałam, to wlasciwie nie bylo zadnej rozmowy kwalifikacyjnej. Po prostu przeszłam dzień próbny, który trwał pół dnia :P. Sprawdziłam się i tyle. Aczkolwiek zaznaczam, ze bylo to dwa lata temu. Powodzenia, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praktycznie wszystkie kandydatki przechodzą taki dzień probny ..to najlepszy test czy sie nadajesz czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek23
w Olsztynie nie ma dnia próbnego, rozmowa jest jakis czas temu (2lata) miałam 2 rozmowy teraz jest jedna i kasa marna nie polecam!!!!!! zapieprz za 930zł na cały etat bez umowy o prace to wszystko dla nowych pracowników haha starzy maja lepiej maja 970...pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janos
Rozmowa kwalifikacyjna w Galerii Mokotów w salonie Reserved: Pytania jakie miałem: Dlaczego Reserved? Jakie produkty oferuje Reserved? Dla ludzi w jakim przedziale wiekowym jest skierowany sklep Reserved? oraz pytania o twoje doświadczenie zawodowe z CV np: Jakie były minusy poprzedniej pracy? Na czym polegała twoja poprzednia praca? Umowa o zlecenie, 7 zł netto. Pracuje się po 6,8,10 h. Po rozmowie informują, kiedy możesz się spodziewać telefonu informującego Cię czy dostałeś pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx87xx
a czy miałeś dzień próbny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w reserved. Pani kierownik okazała się być bardzo sympatyczną osobą. Podczas rozmowy miałam opowiedzieć coś o sobie , dlaczego wybrałam taki a nie inny profil ukończonego technikum. Później zostałam zapytana czy wiem jak wygląda praca w takim sklepie i co będzie należało do moich obowiązków. Miałam wiedzę na ten temat , ale zostałam jeszcze poinformowana o tym, później rozmowa przeszła na temat finansów miałam powiedzieć ile chciała bym zarabiać. Na koniec sprawdzono moją wiedzę na temat tej firmy gdzie powstała , kto ją założył i w jakich krajach sieć posiada swoje sklepy. Na szczęście dzień wcześniej przygotowałam się z takich ogólnych informacji o firmie. po około godzinie od rozmowy zadzwoniono do mnie i poinformowano o przyjęciu :) Powodzenia i bez stresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaką stawkę godzinową dostałaś, jeśli można zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10zl brutto;) na rękę niecałe 8 wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam dzisiaj :P rozmowe przeprowadzala zastepca kierownika, bardzo przyjemna i luzna pogadanka :P mialam opowiedziec cos o sobie, co lubie a czego nie lubie robic, dlaczego wybralam taki kierunek studiow, co chcialabym docelowo robic w przyszlosci, co cenie w ludziach a czego nie toleruje, jak wyobrazam sobie prace w RE, czym zajmowalam sie w poprzednich pracach no i najwazniejsze...poczytajcie co nieco o firmie- spolce LPP SA, sklepie RE, innych markach spoolki, gdzie ma siedzibe, w jakich krajach znajduja sie salony- bardzo przydatna wiedza, niiewiele informacji a mozna zablysnac :) i mile Was zaskocze...zaproponowano mi caly etat, mozliwosc umowy o prace i 9.10 zl netto na godzine, czyli na czysto :) bylam pozytywnie tym zaskoczona. generalnie cenia sobie dyspozycyjnosc, otwartosc na ludzi, sumiennosc i pracowitosc przede wszystkim. nie wazne jest doswiadczenie (poinformowala mnie, ze i tak bede musiala przejsc szkolenie), ale CHEC samej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweeeeee
A więc rozmowa wygląda następująco . Kierownik w reserved jest bardzo miły Zadaje pytania np wiedza o sklepie co się wie na ten temat kolejne to 4 cechy sprzedawcy pyta o zarobki jakie by się chciało np pyta o mocną i słaba stronę pracownika hmm pyta o sukcesy życiowe jakie się ma daje przykład przeprowadzenia rozmowy z nerwowa osobna kupujaca pyta o dyspozycyjnosc i jakich godzinach możemy pracować no i takie mniej więcej jeżeli coś pomogłam to życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na wyzsze stanowisko ktoś próbował? ja mam niedługo rozmowę na kierownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak to wygląda, bo jak ja pracowałam jako zastępca kierownika, to dostałam po prostu awans. Moim zdaniem te rozmowy nie są straszne, ale wiele zależy od tego na kogo traficie. A jeśli szukacie ciekawych ofert pracy w Opolu czy okolicach , to na tym portalu http://praca-opolskie.pl/ warto się rozejrzeć. Mają ogłoszenia od wiarygodnych pracodawców i to nie tylko w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×