Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomaszek0128

Szukam kobiety

Polecane posty

Gość Tomaszek0128

Witajcie! Szukam kobiety do wspólnych "zabaw"brak mi seksu i chce spróbować czegoś innego.Jestem normalnym facetem z poczuciem chumoru chigiena na pierwszym miejscu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rummel
www.umieramy.pl/?NDk1OQ== Rozwiąż test,składający się z 30 pytań i poznaj największą tajemnicę Twojego życia! www.umieramy.pl/?NDk1OQ== Rozwiąż test,składający się z 30 pytań i poznaj największą tajemnicę Twojego życia! www.umieramy.pl/?NDk1OQ== Rozwiąż test,składający się z 30 pytań i poznaj największą tajemnicę Twojego życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszek0128
no dobra faceci tez moga byc. psy nie......jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fehler
humor przez 'ch' i higiena przez 'ch' ....???!!! Wymiatasz!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rute
Zobacz jakie stronki są w opisie na moim gadu-gadu!!! Tylko uważaj,bo możesz być w szoku...!!! (żeby to sprawdzić dodaj mnie na chwilkę do swoich znajomych,a później-jeśli chcesz-wykasuj:).Mój numer : 16033578 Sprawdź to,żebyś później nie żałował/a!!! Pierwsza stronka daje Ci możliwość poznania Twojej największej tajemnicy jak tylko jest w Twoim życiu...!!! Ta stronka kryje sekret,o którym na pewno chciałbyś/chciałabyś się bardzo dowiedzieć!!! Druga stronka to super gierka w której w 5 minut można wygrać 100zł!!! (zamiast dwóch kresek wstaw dwie kropki,pomiędzy www a biz ;) ) Trzecia stronka to Loża Wtajemniczonych,jeśli do niej dołączysz (zarejestrujesz się) będziesz miał dostęp do poufnych bardzo cennych informacji,których strzeże Strażnik Loży Wtajemniczonych!!! A czwarta stronka da Ci trochę zarobić,ale nie tyle,co druga stronka,ale także polecam!!! P.S.- najbardziej polecam pierwszą stronkę,ponieważ to,co się można na niej dowiedzieć,chciałbym chyba wiedzieć każdy człowiek!!! Dlaczego? ,bo ta informacja jest ponadczasowa i bezcenna chyba dla każdego człowieka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nimfomanka owszem, podobnie jak 70% innych - takie są statystyki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×