Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MBBB121

Pierwsze stałe pokarmy dla niemowlaka

Polecane posty

tak, podawałam 4 łyżeczki 1 dnia, na drugi dzien konczyła słoiczek a trzeciego dnia kolejna nowośc. potem mięska już jak leci po całym słoiczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, czy ktoś tu jeszcze zagląda? Ja jestem własnie w trakcie wprowadzania pokarmów stałych, karmię piersią i oczywiscie mam setki pytań. Dajcie znać czy może mi ktoś pomóc to zaraz się rozpiszę o co kaman :D Pozdrawiam młode mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość champagna80
jako jeden z pierwszych pokarmów dla dziecka polecana jest dynia ze względu na swoją lekkostrawnosć i wartości odżywcze. najlepiej samemu przygotowywac posilki, ale kiedy nie ma się czasu dobrze miec zdrową alternatywę. moim zdaniem to kaszki Holle. oni mają taką fajną kaszke-puree z dynią. co sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPAD ściero ze spamem srolle!!! :OWYPAD ściero ze spamem srolle!!! :OWYPAD ściero ze spamem srolle!!! :OWYPAD ściero ze spamem srolle!!! :OWYPAD ściero ze spamem srolle!!! :OWYPAD ściero ze spamem srolle!!! :OWYPAD ściero ze spamem srolle!!! :OWYPAD ściero ze spamem srolle!!! :OWYPAD ściero ze spamem srolle!!! :OWYPAD ściero ze spamem srolle!!! :OWYPAD ściero ze spamem srolle!!! :OWYPAD ściero ze spamem srolle!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiejka18
ja sie zastanawialam czy sloiczki podac jako pierwsze rozszerzenie czy zblendowane osobiscie waryzwa...no i stanelo na sloiczku (Holle) bo doszlam do wniosku, ze skoro one sa ekologiczne to chyba bezpieczniej je podac dziecku, niz papke z warzyw z targu, które co prawda mają znak 'eko' ale przeciez chyba nigdy nie mozna byc pewnym...i tu własnie pytanie do mam: jak wy kupując warzywa czy owoce z targu albo placu, które teoretycznie mają byc ''eko" sprawdzacie, ze rzeczywiscie takie sa? sprzedawcy musza miec jakis certfikat czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka99

Podrzucam kilka ciekawych rozwiązań na temat tego jak urozmaicić dietę dziecka, jak modyfikować, co wprowadzac http://dlalejdis.pl/artykuly/jadlospis_twojego_maluszka_czyli_czego_nie_powinno_zabraknac_w_diecie_niemowlecia

Trafiłam na na niego zupełnie niedawno i okazał się byc bardzo pomocnym artykułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×