Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudia16

!!

Polecane posty

Gość klaudia16

Ludzie, jestem kompletnie załamana, nie wiem co robic ,rece mi sie telepią , niedawno zrobilam test ciązowy i wyszedl pozytywnie co ja mam zrobic mam dopiero 16 lat we wrzesniu ide do 1 klasy liceum, co ja powiem rodzicom? Oni mnie z domu wyrzuca .MATKO BOSKA!!!!!!!. OJCEM DZIECKA JEST MOJ CHŁOPAK . ma 19 lat ale wyjechał za granice 4 tygodnie temu.nie wiem jak ja mu to powiem. On pewnie zaakceptuje to dziecko. boje sie ze tata bedzie mi kazał usunac ze nie bedzie chcial bo zrobie mu wstyd przed kolegami.jezu jak ja sie boje .boje sie chodzic do szkoly boje sie znajomych.poradzcie mi prosze;(;(;( załamałam sie totalnie juz sama nie wiem co mam robic JA MAM DOPIERO 16 LAT .gdy to robilam z moim chlopakiem zawsze sie zabezpieczalismy nie wiem moze gumka pekła nie wiem boze kochany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wszyscy beda mnie tępic :( porazcie mi co zrobic podtrzymajcie chociaz na duchu zebym sie uspokoila ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekielne rady
nie ma co na form wyżalać...zaraz Cię zjadą dzeciaki. Pogadaj z rodzicami, będzie to dla nich szok, ale pomogą Ci. Musisz im powiedzieć, im szybciej tym lepiej. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×