Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noemi2010

ciężarówki i mamusie OLSZTYN -

Polecane posty

Gość noemi2010

Jest ktoś z Olsztyna ? śmiało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, może nie z samego Olsztyna, ale bywam tam:) Poza tym tam mam ginka, który prowadził moje obie ciąże , jedno dziecko urodziłam w wojewódzkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie rodzić
który szpital polecacie do porodu w Olsztynie ? chcę rodzić w znieczuleniu, podobno w miejskim nie chcą dawać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam w wojewódzkim 2 i pól roku temu i co prawda nie znieczulono mnie, bo akcja porodowa szła błyskawicznie i zwyczajnie anestezjolog zanim dotar, to ja już miałam 10 cm i parłam:) Ale jak nie wiedziałam że ot tak ładnie idzie, to jak miałam te końcowe skórcze to prosiłam położną o jakiekolwiek znieczulenie, to powiedziała z uśmiechem, ze nie ma sprawy. Wypełniłam ankietkę (konieczna) i poszła dzwonić po anestezjologa. NIe wiem jak jest dzisiaj, ale z tego co wiem, większych problemów nie ma, koleżanka rodziłą rok temu i bez kłopotu dostałą ZZO jak już odlatywała z bólu. Polecam jednak wcześniej wybrać się tam i porozmawiać z oddziałową, bardzo sympatyczna kobietka, oprowadzi po trakcie porodowym, wszystko pokaże i wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie rodzić
Podnoszę ! Czy są tu jakieś dziewczyny w ciąży z Olsztyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę - czy są tu ciężaróweczki z Olsztyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka1981
Mari-onetka, moze powiesz mi kilka słów jak się czułaś...u mnie to dopiero poczatki,jeszcze u lekarza nie bylam,ale....juz cos czuje,tylko bym spała i jakas taka mało "kumata" jestem:-) Twoje pierwsze malenstwo?powiem szczerze...mam stracha-liczę na Was.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na samym poczatku, ale termin mam na 4 stycznia :) Wcześniej też bym ciągle spała i nawet dziś się śmiałam, że ciąza mi rozum odbiera, bo patrzę tęoym wzrokiem jak ktoś do mnie coś mówi, tłumaczy :D teraz senność mi trochę przeszła.. Ja martwię się jak pogodzę to ze studiami.. rodzę na sesję ;) myślę nad trybem zaocznym w związku z tym... To moja pierwsza dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka1981
mari-onetka;-) no to zawsze razem raźniej:-) moze ktos jeszcze chcialby nas powspierac?ja sie martwie praca,umowe mam do grudnia,a po moich wyliczeniach urodze w lutym..hmmmm...jakos to chyba bedzie??a gdzie teraz jestes?buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×