Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysza 0525

Rozmowa kwalifikacyjna - Urząd Marszałkowsi KRAKÓW

Polecane posty

Gość mysza 0525

Witam! Moje pytanie: przechodził ktoś może przez rozmowę kwalifikacyjną i test z MS Office w Marszałkowskim w Krakowie. Ja dostałam zaproszenie po teście (nie ukrywam że byłam zaskoczona) i nie wiem czego się spodziewać:( Czy znowu ustaw, czy może pojawiają się jakieś inne pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mysza0525
Możesz napisać jak wygląda teraz test do urzędu marszałkowskiego test jednokrotnego wyboru czy test + pytania otwarte są? Co do tego typu rozmów, zwykle są specjaliści z zakresu jakim objęte są wymagania konkursowe zwykle to ustawa o służbie cywilnej i postępowanie administracyjne. W komisji są zwykle 3 osoby, każda zadaje 1 lub więcej pytań, pytanie zwykle bardziej szczegółowe wymagające kilku zdań wypowiedzi. Co do testu z MS Office nie wiem bo nigdy takowego nie miałem, jednak przypuszczam że wchodził w grę będzie word i exel i jakies podstawowe umiejętności typu wyjustuj tekst itp, zrób tabele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza 0525
Test jest dwuczęściowy. Pierwsza to test wielokrotnego wyboru i pytania są z ustawy o samorządzie.Pytań jest 6. Druga część to pytania otwarte-opisowe i są one uzależnione od tego do jakiego departamentu i na jakie stanowisko się ubiegasz (jest ich w granicach 3 do 5). Nie można ukrywać, żeby przejść ten test trzeba się trochę "pouczyć - poczytać" i przyswoić materiał. Czasu zwykle jest około 45 minut. Sporo osób się zjawia na takich testach, jednak duża liczba wychodzi zaraz po przeczytaniu pytań - szczegółowość jest często duża i zaskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogoszenia o naborze dalej na
Czy ogłoszenia dalej są na bipie czy może tylko listy wiszą z ofertami pracy w Urzędzie Marszałkowskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza 0525
Ogłoszenia są dostępne na BIP-ie i jest spora liczba stanowisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mysza 0525
Pytanie do Mysza 0525 wybieram się na taką romowę kwalifkacyjną - czego się spodziewać, jak wygląda test z MS Office czy jest trudny ? Dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×