Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkrótce pomoc nauczyciela

ile zarabia pomoc nauczyciela w przedszkolu???

Polecane posty

Gość anakondna
u mnie nauczyciel zarabia stazysta 1500 netto kontraktowy 1900 netto mianowany 2500 netto dyplomowany 3200 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visavis
moja koleżanka (magister pedagogiki) jako pomoc zarabia niewiele ponad 800zł netto. Pracuje 8 godz. dziennie. O 6.30 otwiera przedszkole, przyjmuje dzieci, jest z nimi sama dopóki nie przyjdzie nauczyciel. Potem robi dla wszystkich dzieci śniadanie (musi się wyrobić w 25 min). Następnie sprząta po śniadaniu, obsługuje zmywarkę, odpowiada za czystość pomieszczeń, pomaga dzieciom w toalecie (niektóre chodzą jeszcze w pieluchach). Obiad przychodzi z cateringu, ale musi go wyporcjować, rozdać dzieciom, potem oczywiście znowu posprzątać. Oprócz tego usypia dzieci, chodzi z nimi na spacery razem z nauczycielem. Pod koniec pracy jak juz nauczyciel, który pracuje 5 godz sobie pójdzie, ona musi zostać z dziecmi, wiadomo, że wtedy musi ich czymś zająć - jakieś zabawy itp. Potem zamyka przedszkole. Pewnie i tak coś pominęlam. Zyć nie umierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no za te 800
zl to faktycznie nie wiadomo czy zyc czy umierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dud
ja jako pomoc wychowawcy 1300 w prywatnym przedszkolu a nauczycielki od 1300 do 2000 praca 8 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc nauczyciela
Ja pracuję w szkole specjalnej jako pomoc nauczyciela i zarabiam na rękę 1322zł na całym etacie tzn. 8 godzin dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek35811
Słuchajcie ja właśnie pilnie poszukuję pracy w przedszkolu jako pomoc przedszkolna w Otwocku okolicach Otwocka linia Otwock Wawer, warszawa gocław, ktoś coś wie może ??? chce iść na studia pedagogiczne ale kurcze muszę mięć pracę by na nie iść. POMOCY Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E a ja się bałam, że powiedzialam za malo:) a widze ze powinnam sie cieszyc ze zarabiam 1600 netto jako pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomoc nauczyciela w moim przedszkolu ( wo. opolskie) zarabia 1300 netto , 8 godzin i jest zatrudniony jako pracownik administracji i obsługi czyli na kodeks pracy nie na kartę nauczyciela . Czy w innych województwach może jest inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
998,81 przynajmniej ja tyle zarabiam . Jestem po rocznym przekwalifikowaniu na opiekuna dzieciecego/przedszkolanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalam taka propozycje pracy I nie wiem czego sie spodziewac. Orientuje sie ktoras z was ile zarabia sie jako pomoc nauczyciela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue education
Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na kierunek ''Asystent Nauczyciela Przedszkola'' w Blue Education, ul. Szewska 5, 50-053 Wrocław! tel: 535400556! Zajęcia co 2 tygodnie w miesiącu oraz czesne tylko 99 złotych! Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaa12
Mimo,że pracuję już kilka lat w tym zawodzie to mój szef kazał zrobić kurs na asystentkę nauczyciela przedszkola. Długo szukałam właściwej szkoły. Zapisałam się do Novej we Wrocławiu. Jestem już na 2 semestrze i wszystkim polecam ją. Wiele się nauczyłam i podwyższyłam swoje umiejętności. Nawet zauważył to mój pracodawca. Jeśli ktoś chce pracować w tym zawodzie to polecam tylko tą szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×