Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drzwi_obrotowe

Jestem lesbijką...to znaczy że jestem gorsza?

Polecane posty

jw. bo w momencie kiedy ktos nowo poznany dowiaduje sie o tym-koniec znajomości... czy to że mam inną orientację, lepiej się czuję w ramionach kobiety...czy to źle? ostatnio coraz częściej mam załamkę-nie umiem sie cieszyc życiem, bo jestem homo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ! Mnie nie orientuje orientacja seksualna -ale człowiek :) Nie martw się.Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jesteś gorsza... ale nie rozumiem po co komuś nowo poznanemu o tym mówisz? :P co to kogo obchodzi? ;) to tak, jakby każdy hetero... po kilku miesiącach mówił drugiej osobie: wiesz, jestem hetero, fajnie, nie? :P nikt poza gronem przyjaciół nie musi o tym wiedziec, to jest zbędna wiedza, bo niczego nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie trafiam na nieodpowiednich ludzi faceci się ślinią, kręca ich lesby, ale dziewczyny? koszmar:( wszystkie sie mnie boją, bo powiedziałam im prawdę o sobie... mogłam nie mówić byłoby lepiej dużo... a tak? ps. trafilam na to forum z polecenia-"wypisz sie moze Ci cos doradzą, bo ja nie umiem" - najlepsza przyjaciółka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby to widac... zreszta jesli jestem w jakims kregu znajomych, to kiedy dochodza jacys nowi, to juz niby wiedza od tamtych... mam wypisane na czole JESTEM LESBIJKĄ... jaki to sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co sie tym chwalisz
ja jak spotykam się ze znajomymi, to nie mówię - kochani , jestem hetero A z bycia lesbą pewnie masz milsze doznania estetyczne, niż kobitki z topiku o obrzydliwościach podczas seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze jestem homo zauwazylam jak mialam 17 lat... zwiazalam sie wtedyz facetem-ale zero przyjemnosci z seksu, i z jakichkolwiek zabaw z nim. pozniej mialam doswiadczenie z kobietą...na imprezie...poźniej kolejne, kolejne i tak wpadłam...wpadłam w siec homoseksualizmu:( dzis jestem dosc starsza... nie mam obecnie stałej kobiety-jestem po rozstaniu... ale i tak nie wyobrazam sobie zwiazku z facetem, pragnę kobiety, ktora bedzie tak samo wrazliwa jak ja...i ktora mnie zrozumie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelekaaaa
a w czym niby jestes gorsza? wyjedz za granice tam poczujesz sie lepiej niz tutaj w zacofanej polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego, jak Ty czujesz się jako lesbijka. Przecież to nie określa cię jako człowieka, ani negatywnie ani pozytywnie. To tylko orientacja seksualna. Jeśli ty będziesz cieszyć się z tego, jaka jesteś, inni widząc to nie będą mieć argumentów, żeby krytykować czy potepiać..a nawet jeśli-olej to. Nie warto się przejmować, ty wiesz co daje ci szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Ale polskie społeczeństwo nadal jest zacofane, konserwatywne i homofobiczne:o Minie jeszcze sporo czasu zanim to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś gorsza ale pewnie wiele osób uważa że inna orientacja to choroba na którą można i nawet trzeba się leczyć. Polska jest pod tym względem bardzo zacofana, mam nadzieję że z czasem będzie lepiej. Ja osobiście nie mam nic do lesbijek...ani gejów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym kraju pokutuje wyobrażenie, że osoby homoseksualne są gorsze, gzreszne, albo chore. Dla mnie liczy się człowiek. ZNajm gejów, lesbijki, sama jestem bi. Mysle, że dziewczyny może odstraszać myśl, że będziesz chciaął je poderwać, ale jak dl amnei to jest głupi pretekst. Nie martw się i uszy do góry! na pewno znajdziesz ludzi, któzy Cię będą cenić za to kim jesteś, a nie za to z kim jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behemo
zyjemy w takich czasach ze homoseksualizm jest normalny. nie masz sie czym martwic, znajdz sobie dziewczyne i bedziesz szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×