Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ariadne

zakup komputera

Polecane posty

Gość ariadne

Witam! Czasem dziewczyna nie tylko musi kupić sobie nowe kosmetyki czy ubrania. Przychodzi taki moment, kiedy potrzebny jest nowy komputer albo coś innego w tym stylu. Ja teraz planuję zafundować sobie notebooka w miejsce starego laptopa, który coraz gorzej spełnia swoją rolę:/ Poradzono mi, abym zrobiła sobie rozeznanie w ofertach internetowych, abym później wiedziała, na czym bazowa, ewentualnie od razu wybrała coś z dostawą do domu. Rozglądałam się już na x-kom.pl. mają bardzo duży wybór, modele były wysokiej jakości, Wstępnie wybrałam Toshibę, ale chciałabym jeszcze rozszerzyć zakres oszukiwań. Znacie jakieś sklepy internetowe z podobnym sprzętem, które są już sprawdzone? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad netbookiem HP, są naprawdę ładne, wygodne, lekkie i trwałe. jeśli natomiast chodzi o sklep, przejrzyj ofertę 1komp.pl , mają przekrój przez wiele firm, ceny też znajdziesz przeróżne, a nuż coś Ci przypasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderiosa
Bron boze HP. Kupilam laptopa z serii dv5 Pavilion. To nie laptop tylko grzejnik. Laptopem mozna sie poparzyc i chodzi jak traktor. Z tego co wiem to najczeste wady we wszystkich modelach Pavilionow. Bo na wydajnosc narzekac nie moge ... A sklep internetowy. Ja polecam X-KOM. Ostatnio kupilam u nich Acera 4810t i sobie chwale ten komputerek. Wydajnoscia nie grzeszy bo to taki bardziej wypasiony netbook. Ale za to praca na baterii przez 8 godzin dla mnie najwiekszy plus :) A obsluga dla mnie expresowa. Rano zamowilam komputerek, po godzinie przyszlo potwierdzenie, ze laptop jest w magazynie. Wplacilam pieniadze i nastepnego dnia juz mialam komputer w lapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderiosa
A odnosnie tego HP. Lezy wlasnie w serwisie, dlatego kupilam tego Acera. A dlaczego trafil ten HP do serwisu. Po użytkowaniu go przez 9 miesiecy, wystapily nastepujace problemy: * grzanie sie procesora do temperatury 95 st. Celcjusza * strasznie glosny wiatrak * na ekranie czesto pojawialy sie biale paski * bateria padał przy poziomie 50% * komputer czasem sam z siebie gasl (pewnie z przegrzania) Oczywiscie laptop przed oddaniem czyscilam sprezonym powietrzem, ale to i tak nic nie dalo. Nadal sie grzal. Mój bratma ten sam laptop jak ja ... i tez ma problemy z przegrzewaniem sie laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asderiosa, jestem pewna, że po prostu miałaś pecha. ale rozumiem, też zwykle dzielę się swoimi negatywnymi doświadczeniami z danymi produktami. tak czy inaczej, moim zdaniem nie ma sensu się uprzedzać, HP ma swoją renomę bynajmniej nie za produkcję "łatwo nagrzewających się laptopów" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela co stracila przyjaciela
ja polecam hp, asusa, widocznie ktos tamw yzej trafil na felerna partie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam Acera o właśnie takiego http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=42871 :) jest zgrabniutki, bateria trzyma długo i na całe szczęście jeszcze nigdy nie był serwisowany :) (mam nadzieje, że nie wypowiedziałam tego w złym momencie) ;). Co do sklepów, to wejdź sobie na ceneo, tam mają porównanie różnych sklepów, choć w sumie ta cena jest chyba bardzo przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam bardzo dużo dobrego o komputerach Lenovo, ale one są już dość drogie... Co do sklepu, to zgadzam się z Tobą, że x-kom.pl jest bardzo dobrym sklepem, tym bardziej, że oferują laptopy i notebooki w najniższych cenach na rynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
ja kupiłam swój hp compaq na swiat-laptopow.pl i komputer i sklep działają bardzo dobrze ;) dostałam 3 letnią gwarancję i wiem, że ten sklep prowadzi również opiekę pogwarancyjną, dostawa była bardzo szybka, a wszystko przyszło w jednym kawałku, także to jest ten mój sprawdzony sklep, który mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiatlaptopow.pl prowadzi opiekę pogwarancyjną i w ogóle świadczy dobrej jakosci usługi serwisowe, ale ciiii, panic, bo się dziewczyna jeszcze bardziej zrazi do HP, a to przecież jedna z lepszych marek laptopów na rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×