Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocyyyyk

dziewczyny pomocy. 3kg w 3 tyg. do slubu. da rade?

Polecane posty

Gość pomocyyyyk

suknia po 1 przymiarce byla super gorset nawet lekko pomniejszyli bylo git. a po 10 dniach nad jeziorem 2 kg mi poszlo w gore i osatnio na przymiarce ledwie sie dopiela a o oddychaniu nie bylo mowy.zapomnialam sie podczas tych 10 dni odreagowalam caly tres. mam 3 tygodnie do przymiarki a jednoczesnie odebrania sukni i dwa dni pozniej slub. da rade 3 kg schudnac? biegam rano od 2 dni , nie obiadam siie, jjem brokuly i zadnych slodyczy tlustego nic takiego , ogolnie male porcyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze da rade tylko musisz sie scisle trzymac jakiejs sensownej diety+jakies cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
ja nie jem slodyczy i nic gazxowanego. skakanka dziennie 500 razy hula-hop brzuszki w 6 dni 2 kg:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyyk
skakanka mowisz. musze w takim razie gdzies woja poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyk
wezme ja do parku i tam sie naskacze codziennie na ten skakance po 15 minut bo w domu troche ciezko by bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madleine25
dziewczyny dolaczam sie. tez przytylam 2 kg na wakacjach teraz. zawsze w lecie obie folgowalam .tez mam 3 kg do odbioru i tez musze to zrzucic. chleb odtawilam ,s lodycze , chipy , piwo , gazowane , jjem blonnik po kazdym posilku. pije duzo wody niegazowanej. tez biegam rano troche i potem troche na kakance juz w domu. i zaraz po tym 20 brzuszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie dacie radę
:) ja od pierwszej przymiarki, ale takiej pierwszej pierwszej jak tylko zaliczkę dawałam, przytyłam 5kg:) a bylam taka chuda, ze kobieta martwiła się, czy da mi ją radę zmniejszyć do wypożyczenia. potem przyjechałam trzy tyg przed ślubem 5 kg grubsza i ona nawet to zauważyła. wahała się czy w ogóle zmniejszać mi ten gorset, bo byl akurat, w koncu stwierdziła, że zmniejszą jednak, najwyżej luźniej zasznuruje się. i co? okazało się, że pomniejszony byl za duzy! moze nie duzo, ale spokojnie mozna jeszcze bylo go zmiejszyc, czulam trochę dyskomfort, ale na szczęście nie spadal.i w 3 tyg zrzucilam 3 kg. trochę nerwow i schudniecie. wczesniej sama zajadalam stres stad te kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie dacie rade
a zapomnialam napisac jak to zrobilam:) w koncu jak sie dojrzalam, ze tak przytylam to zaczelam sie pilnować. i zauwazylam ze jak tylko robilam sie glodna to wpadalam w panikę i za jedzenie. wiec zaczynalam sie pilnować i jadlam tylko mozna to powiedziec o okreslonych porach.zadnego podjadania. sniadanie jak kiedys w pracy, potem obiad w domu i kolacja. czasem pomiedzy wrzucilam jakis lekki posilek. ale nigdy nic wiecej, tylko ewentualnie woda lub herbata.tak ogólnie z niczego nie zrezygnowałam, tylko z ilości. i wróciłam do normalności, bo kiedyś tak jadałam, że zawsze miałam lekkie poczucie głodu, niedojedzenia (niewiem jak to nazwać:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jedzcie śniadania i obiad podarujcie sobie kolacje a jak was mocno ssie to polecam coś ciepłego do picia herbatka nawet można posłodzić 1 łyżeczką cukru. Ciepło na żołądku pomaga przetrwać. Po 2 tygodniach nawet nie musicie się zmuszać do mniejszych porcji, bo żołądek i tak się zmniejsza automatycznie. Koleżanka desperatka szybkości jadła tylko obiad by rano nie rozpychać brzucha Efekty są szybkie i jak się potem nie wraca do nawyków żywieniowych typu hamburgery to jest gites :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipany..
Nie jesc po 18 (ale tym samym nie zapominac o sniadaniu i nie tlustym obiedzie), cwiczyc w dresach bo wtedy sie bardziej pocisz, duzo wody, uwazac na slodkie owoce typu banany i winogrona. 3kg to naprawde nie trudno zrzucic:) no i do slubu zapomnij o kapuscie, fasoli i innych tego typu rzeczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezussss
nie jestem sama!!!!:-) ja tez przytylam 3,5 kg od poprzedniej przymiarki i teraz tez nie mozna bylo dopiac gorsetu ale powiedzialam ze schudne i zeby go zostawic taki jaki byl zrobiony tea zamierzam nie jjesc po 18 , pic duzo wody , biegac troche po parku , czasem pije senes na noc ale to ak co 3 dni ale z kawy z cukrem nie potrafie zrezygnowac i tez mam 3 tygodnie tylko na zrzucenie :-( ktorej jeszcze udalo sie tyle zrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojoj
dieta KOPENHASKA _ pomoże w 100% ale trzeba się liczyć z nawrotem kilogramów po niej albo i efektem jojo, ale tak doraźnie w wyjątkowej sytuacji, od biedy polecam. Ale jest bardzo restrykcyjna :( mimo to działa - sprawdziłam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyyykk
hej dziewczyny ja juz 1 kg zgubilam. rano w parkubiegam. spodnie dresowe , 2 koszulki z krotkim rekawem , bezrekawnik i bluza ciepla zapinana z dlugim rekawem. idzie sie niezle spocic. potem pare razy na askakance w domu i 20 brzuzkow. mniej jesc, zero alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×