Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Komediant

Współczynnik aborcji w Polsce.

Polecane posty

W Polsce co roku rodzi się około 400 tysięcy dzieci, oraz dokonywanych jest około 140 tysięcy zabiegów aborcji (głównie nielegalnie). Oznacza to że stosunek liczbowy aborcji do urodzeń żywych wynosi u nas 35:100. Średnia w skali świata (według danych z 2003 roku) to 31:100. http://msnbcmedia1.msn.com/i/msnbc/Components/Art/HEALTH/071011/AP_ABORTION_RATES.gif Najgorzej sytuacja wygląda w Europie Wschodniej, gdzie owy współczynnik wynosi 105:100, a zatem liczba aborcji przewyższa liczbę urodzeń żywych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyż te dane nie są straszne ? Najmniej zabiegów aborcji przeprowadza się w środkowej Afryce, gdzie współczynnik ten wynosi 12:100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komediant To nie straszne że w Afryce tak mało...to tragiczne... Ale kto niby ma je przeprowadzać do h.. Pana i kaszanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragiczne jest ,ze tylko co 2 w sejmie kretyn głosował w tej sprawie tak jak czuje lud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc o "straszne", miałem na myśli bardzo wysoki współczynnik aborcji w skali świata oraz w Polsce samej w sobie. To że w Afryce przeprowadza się niewiele zabiegów aborcji świadczy bardzo dobrze zarówno o tamtejszych rządach jak i ludności. Ponieważ aborcja sama w sobie jest złem. To mordowanie nienarodzonych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idąc tym tokiem rozumowania ... walenie konia to po prostu mord na ludzkości,prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini hunter
hiobowe wieści... jeśli ten trend się nie odwróci to kto będzie w przyszłości pracować na moją emeryturke? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie, nie wchodzę w ten temat :D ale fakt, tylko ta emeryturka mnie martwi. Ale na to postaram sie sam odłożyć. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy chociaż jednemu przyszło do głowy o "prewencji" Zajebisty tekst. "Życie to choroba przenoszona drogą płciową" Pieprzenie to przyjemna sprawa a te dupki niestety potrafią tylko zakazywać jak by w naszym państwie oprócz znaków nakazów i wspomnianym wcześniej, żadnych informacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ! Wyobraxmy sobie CHINY w Polsce z zapleczem socjalnym... jakiego kraju..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaa
w afryce mało aborcji. bo tam zioła się stosuje na poronenie a tego w statystykach sie juz nie notuje tez mi przyklad Afryka- trzeci świat gdzie nawet nie ma dokładnej statystyki a ci którzy ja tworzą napewno nie są z afryki tylko z jakiejś jebanej UE lub USA i napeno nie robia tego w trosce o Ludy Afryki co maja Ci ludzie robić??? sami jeść co nie mają i pić a rozmnażać sie powinni?? po co? żeby te dzieci z głodu umierały? tAbsów anty tez im nikt nie zrzuci z samolotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście No właśnie...czy chodziło Tobie o naszych wybrańców??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co uznająza aborcję
bo jak np.: jak kościół także tabletki po to zawyżają statystykę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kościół to potężna instytucja. Kto wie, może na tyle silna że mówisz i piszesz teraz po Polsku. :) pomarańczo. Tylko nie potrafi zrozumieć że ludzie chcą się pierrdolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierrdolić. Zastąpmy słowem miętolić. PS Kuria nie zaakceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwy można sobie dopasować do potrzeb, są elastyczne. Tak samo jak łatwo rozłożyć nogi, czy zaliczyć pijaną dupę na disco. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wtedy nogi trzymam razem ..... Rozłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłożyć?????? I potem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _vonNoel_
szkoda że ciebie Florek w odpowiednim czasie nie wyskrobali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×