Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prywatna sekretarkaa

niech mnie ktos pocieszy!!!!

Polecane posty

heheehehh myślałem ze odwołana data ślubu :o :o :) :) :D :D na jaka uczelnie chodzisz? profesorek poda wyniki w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sory ze wam sie wpieprzam w topikełe ale chcialam zauwazyc ladaco, ze to juz drugi top w ciagu 2 dni, na ktorym lapie cie na sianiu rozpusty:classic_cool: teraz tez powiesz, ze to pozory?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, zdzirka, znasz takie przysłowie że krowa, która dużo ryczy mało mleka daje:D:D:D a niech se pogada, tyle Jego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
PZU:D:D:D ladaco, nie badz taki pewien:classic_cool: sekretarka, spoko, przezyjesz. nawet jesli nie zdasz, masz jeszcze wrzesien:P poza tym mysl perspektywicznie; jak zdasz - ochlejesz sie ze szczescia, jak nie zdasz - ochlejesz sie z rozpaczy - tak czy inaczej - bedzie impreza!:D jest impreza, jest dobrze:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście że byś m,nie nie dotknoł, bo ja daje się dotykać tylko prawdziwym mężczynom :classic_cool: i bez wyzwisk proszę, bo ja też tak potrafię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro to Cię zdenerwowało, to znaczy że Cię dotyczy, nieprawdaż:D:D:D i tym samym się wydałeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo co???? i tak wiem że byś mnie dotykał, nawet po trzeźwemu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ladaco, faceci tak juz sa skonstruowani:o:P np moj facet wczoraj wyznal, ze podoba mu sie Iza (Iga?) Wyrwał bo....jest ladna, a jej tzytzki wcale nie maja znaczenia:D:D:D taaaaaaaaaa:classic_cool: sekretarka - no pewnie, ze byloby lepiej, ale pamietaj, trzeba byc twardym, nie mietkim:classic_cool: poza tym co nas nie zabije, blablabla, najwazniejsze, ze masz nas, w razie czego my cie wesprzemy:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem dumna, nigdy nie byłam, dlaczego tak sądzisz?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie że nie, tylko znam swoją wartość i tak Cię lubię bezwzględny i niedobry ladaczniku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widzisz sekretarka, bo na mnie zawsze mozna liczyc:classic_cool: ja sie z toba napije;) kiedy bedziesz znala wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×