Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OREM

GDAńSK - komunikacja miejska - kto mi wytłumaczy

Polecane posty

Gość OREM

W przyszłym tygodniu jadę do Gdańska. Podobno są tam bilety minutowe. Gdzie kupić takie bilety? A jak chcę dojechać z PKP Głównego na Dębową, to ilu minutowy mam kupić bilet i czy na tramwaje i autobusy są takie same bilety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OREM
U mnie w mieście nie ma takich minutówek. Kupuje się bilet i można jechać z jednego końca miasta na drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu jakiś dobry człek
który pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OREM
Dzięki ;) Oddałam głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OREM
Niech mi ktoś jeszcze powie czy na tramwaj i autobus są te same bilet, czy muszę powiedziec w kiosku ze chcę bilet na tramwaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defdefre
te same. mozesz się przejechac skm'ką i na to cudo są juz oddzielne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkilpffffff
na autobusy i tramwaje ejst ten sam bilet. trase wyznacz sobie na stronie mpk (o ilemaja takei cos w lodzi jest) kupujesz bilet na dany czas i od chwili skasowania jest wazny na wszystkich liniach (chyba ze wzjezdzasz w inna strefe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w autobusach i tramwajach jest ten sam bilet,kupjąc u kierowcy czy motorniczego możesz nabyć bilet jednoprzejazdowy za 1.50 ulgowy, 3 zł normalny.kasujesz i jedziesz gdzie chcesz.są jeszcze bilety na określony czas,ale nie chce mi się tłumaczyć, nie ma dużej róznicy w cenie;) tu sobie doczytaj,np. o nocnych albo całodziennych: http://www.ztm.gda.pl/tar_bj.html można je nabyć w kioskach i specjalnych punktach.skm ma oddzielne bilety-te kupujesz w kasie na dworcu albo innych punktach na stacjach.tam nie ma jednoprzejazdowych, są strefowe,mówisz gdzie chcesz jechać i pani Ci sprzeda odpowiedni. przykładowo z Gd do Sopotu 1.95 ulgowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle napisałam wyżej,w autobusie i tramwaju można kupić tylko 1-godzinne,za 1.50 albo 3.jednoprzejazdowy kosztuje 1.25 ulgowy. ale kierowca czy motorniczy maja tylko te pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no o wy piszecie
chyba nie jeździcie, na jeden przejazd jest bilet za 2,5 normalny.Jeśli trasa wymaga pzresiadki a trwa 1h to można kupić godzinny za 3 zł.Nie ma już minutowych biletów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OREM
A te bilety to w kiosku gdzieś przy dworcu głównym pkp można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×