Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToJaaaaa

Za ile pieniędzy żyjecie??

Polecane posty

Gość ToJaaaaa

Jak wygląda Wasza sytuacja... Czy pracujecie oboje z mężem?? ile łącznie zarabiacie?? starcza Wam na życie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaaaaa
ale piszcie prawde... bo za 400 zł sie nie da!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalerzy od warunkow
i potrzeb. My za 3 tys funtow miesiecznie . W Londynie oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaaaaa
dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w lodnynie zyalm za
600 funtow- pokoj 250 f , 100 na dojazdy i reszta na ejdzenia, duzo pracowalam ,wiec nie mialam naweyt kiedy wydawac peniedzy i tak sobie oszczedzalam 1000 meisiecznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 tys funtow
to jakies 15 tys zlotych. I kto tu napisal ze rewelacja. normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita w fajnej kiecce
Ludzie autorce topicu chodzilo raczej o zycie w Polsce, smiechu warte jak wszystkie Polaczki sie chwala ile to nie zarabiaja w Londynie! Napisz jeszcze jakim kosztem zarabiacie te 3 tys funtow miesiecznie, wtedy bedziemy dyskutowac;) ...najlepsze bylo to dodanie W londynie oczywiscie!! smiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my z mezem zyjemy za okolo
2500 zł, duze miasto zyje nam sie srednio, chciałoby sie wiecej:) moze niedlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale kultura.
Odpowiedziala na pytanie to trzeba zgnoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesięcznie wydajemy około 2500-3000zł. Mąż nie wiem ile dokładnie zarabia i mało mnie to obchodzi, ja do końca września zarabiam w przedziale 1000-1200zł, a potem wracam na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakim kosztem zarabiacie
Czemu z ciebie saczy sie jad? zazdrosc?zawisc?czy osoba piszaca o zyciu w Londynie napisala cos niestosownego? DLACZEGO ATAKUJESZ? jaki masz w tym cel dziecko drogie?wakacie sie koncza gimnazjum czeka? problemy masz widze nie tylko z czytaniem ze zrozuminiem ale rowniez z pisownia. Wez sie lepiej za nauke bo o zyciu nie masz pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2700 razem i mamy
zamiar duzo zaoszczedzic. bo dopiero od tego miecha on poszedl do pracy. do tej pory starczala tylko moja wyplata i bylo super, na wszystko starczalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macieq_SWE
seniorita ... troche jadu z Ciebie uchodzi :P Ja mieszkam w Szwecji i zarabiam 18 000 koron szwedzkich "na reke". Mowi Tobie cos ta ilosc? :P Pewnie nie, ale jesli napisze, ze to ok. 7000 zl to juz chyba lepiej. A z kosztami zycia wcale nie jest to jakis kosmos w stosunku do Polski. Sa towary drozsze, ale sa i tansze. Uslugi sa o wiele drozsze, ale jak ktos przyjezdza tylko w celach zarobkowych to nie musi zwiedzac calej Szwecji, nocowac w hotelach ;) Prawda jest taka, ze zagraniczne zarobki to ciagle jeszcze ogromna przestrzen w stosunku do Polski. Bo co Ty na to, ze sprzataczka tutaj w Szwecji otrzymuje co najmniej 14 000 koron, czyli ok. 5500zl na reke, przy zalozeniu, ze koszty zycia sa troche wieksze niz w PL. Gdyby sprzataczka w Polsce zarabiala 4000zl na reke to bylby to odpowiednik zarobkow skandynawskich, ale one maja pewnie po 900zl - najnizsze wynagrodzenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolik
bezproblemowo ,pewnie zadna rewelka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka bez ogonka
Ok.3000zł na 3 osoby,bywa ciężko,ale raczej dajemy radę.Miasto ok.25 tys.mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 800 zl
ja mam 800 zl, 291 place za pokoj,w ktorym mieszkam z dwoma innymi osobami..:( to sa pieniadze ze stypendium socjalnego. Nie moge liczyc na inna pomoc. Do pracy tez nie moge isc,gdyz mam '' za ciezkie studia ''Niezle nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsads
10000 zł na dwie osoby w dużym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeegg rajjjajn
ok. 6 000 zł miesiecznie. pracuje tylko mąż, ja dostaję małe stypendium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezproblemowo 5100 netto na dwie osoby i nie jest to rewelacja... tolik bezproblemowo ,pewnie zadna rewelka, Kolejny topik bez sensu. Zależy gdzie się mieszka i ile zarabia. Nie wyobrażam sobie życia w Warszawie za 2,5 tysiąca, bo tyle wydaję na opłaty. Żyjemy za jakieś 6-7 tysięcy miesięcznie i też nie powiem, że jakaś rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepy
Maz zarabia 5 tys. netto, ja jako kierownik zmiany w znanym zakladzie dostaje o tysiac mniej... i wcale nie uwazam, ze zyje nam sie latwo, podobnie jak inni musimy liczyc sie z kazdymi wiekszymi wydatkami... ale wspolczuje tym, ktorych wspolny budzet nie przekracza 3 tysiecy... trzymajcie sie jakos... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 000 zł na dwie pracujące osoby - dzieci brak. Duże miasto w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natomiast
ja 1600 netto, mój chłopak 1800 netto plus premie, ja dorabiałam przez ostatni rok ok.600- 700 miesiecznie korepetycjami. Mieszkamy w Warszawie, za wynajem mieszkania płacimy 1100 zł. Ogólnie nie narzekamy na poziom życia, chociaż mogłoby być lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×