Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzika czkawka

Na czym się dorobiliście?

Polecane posty

Masa ludzi pisze na forach, że ma kapitał itd., itp., ale nie wiedzą co dalej... Ale tutaj chwalcie się co macie i gratulujmy sobie nawzajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafcio_SWE
Zwykla praca za granica w magazynie, po 10 latach mam 500 000zl oszczednosci, zyje na poziomie. Jeszcze 10 lat i bedzie cos kolo miliona, wtedy wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisze szczegolow - ale ja z mezem kupujemy pewne urzadzenia uszkodzone, naprawiamy i sprzedajemy - oczywiscie drozej - bardz sie oplaca, tylko trzeba sie na tym znac dokladnie to moj maz naprawia, a zajmuje sie cala reszta - wysylka, aukcjami, kupowaniem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, spoko, spoko. Trzeba wierzyc w ludzi, pewnie wszystko opisują. Chociaż to trochę podejrzane... o_0 Aha! GRATULUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FMowiczka
Moze nie uwierzycie, ale ja sie dorobiłam na network marketingu. Zaczynalam od Oriflame , dlugo trwalo, marne pieniadze! Jednak zaczelam tworzyc grupe FM , o dziwo szybko sie zadzialo...znajomi nie potrafią uwierzyc by na dystrybucji perfum móz tak dorobic, a jednak!!!!!...polecam niedowiarkom, jednak troche czasu trzeba temu poswiecic....a narod polski jest leniwy, najlepiej by zarabiali nic nie robiąc...TAK SIE NIE DA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha331222
ja w latach 90 -tych -najpierw z tatą mielismy handel obwozny -sprzedawalismy slodycze - pozniej otworzylam maly sklepik spozywczy po dwoch latach go sprzedalam , nastepnie otworzylam sklep z artykulami elektrotechnicznymi a w tamtym roku otworzylam male stoisko z artykulami wszystko za 4 złote . :D duzo pomogł mi mój ojciec -gdyby nie on to ja sama nie mialabym pieniędzy na rozkrecenie interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze sie nie dorobilam
ale mam zamiar na remotnach domow- w UK , na razie studiuje ,ale i tak nic nie wiem na temat budynkow -mimo ze kireunek zwiazany wlasnie z nieruchomosciami.....no ale mysle,ze sie jeszcze naucze.....metoda prob i bledow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madz.....zgaduje
ze chodzi o pralki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankrutka
no a ja właśnie bankrutuję, do d... to wszystko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ricki
Na sprzedaży lodów własnej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jon_Asz
ricki - a skad brales smietane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz K.
Na oszustfach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×