Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość grażka2009

jak zahamować wypadanie włosów? pomocy!

Polecane posty

Gość Nadia

Nie wiem jak bardzo wypadają Ci włosy, ja jak widziałam, że zaczyna ich więcej na szczotce zostawać to stosowałam szampon kaminomoto. Nie czekałam tylko od razu reagowałam. Możesz jeszcze iść do lekarza i zapytać o radę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie też problem był już rzeczywiście poważny i trafiłem do oferty  kv1.pl/. Rzeczywiście preparaty się dobrze sprawdziły i problem udało się zminimalizować więc możecie tam zerknąć i szukać czegoś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arett
Dnia 25.09.2019 o 14:49, Gość gość napisał:

U mnie też problem był już rzeczywiście poważny i trafiłem do oferty  kv1.pl/. Rzeczywiście preparaty się dobrze sprawdziły i problem udało się zminimalizować więc możecie tam zerknąć i szukać czegoś dla siebie.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

  Dzien dobry. Zapraszam po świetne naturalne kosmetyki. Pomagaja w zwyczajnej pielegnacji ale tez przy luszczycy, wypadaniu włosów, łysieniu. Zapraszam do kontkatu pokaże katalog, przemiany klientek. Dobierzemy kosmetyki 🙂 luizaaa977@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×