Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swietlik

3 miesiaczka w ciagu 1 miesiaca

Polecane posty

Gość swietlik

witam. dzieje sie dziwna rzecz. na opoczatku powiem ze bralam tabletki antykoncepcyjne yaz. na poczatku tego miesiaca dostalam okres zgodnie z terminem w tym okresie bralam jeszcze tabletki. po tygodniu odstawilam je i dostalam kolejna co mnie nie zdziwilo. po kolejnym tygodniu czyli teraz dostalam 3 z tymze jest to mnej obfite krwawienie lecz krew jest bardzo ciemna prawie ze czarna. czy ktos z was mial juz moze taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze po odstawieniu tabletek organizm szaleje - mozesz miec czesto okres albo wcale, a do tego TY jeszcze przerwalas branie po kilku tabletkach - sama jestes sobie winna, ze rozlegulowalas sobie cykl - teraz troche zajmie poki dojdziesz do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz na ginekologie do szpitala moja kolezanka miala z tego powodu lyzeczkowenie robione ...tez miala kilka okresow w miesiacu czy tam krwawien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietlik
tabletki odstawilam po 4 miesiacach. a nie kilku pigolkach. wiem ze szaleje ale martwi mnie kolor krwi... przedtem bralam inne pigolki i po ich odstawieniu nie bylo czego takiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×