Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicjaaake

wlasny sklepik

Polecane posty

Gość alicjaaake

czy oplaca sie otworzyc wlasny sklep k 15 m kw z chemia gospodarca i kosmetykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaake
prosze o wypowiedz osoby,ktore maja podobny interes.Mam wlasny kapital 20 tys Prosze o rade czy warto sie za to zabierac a moze podpowiedzcie co najjwiekszy ma zbyt w miejscowosci 5 tys mieszkancow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że sama powinnaś wiedzieć ile konkurencji masz w okolicy. moim zdaniem jednak, na kosmetyki zawsze jest popyt, zwłaszcza, jeśli będziesz miała towary niedostępne w innych sklepach. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelutek
hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelutek
Powiedzcie mi jakie sa pierwsze kroki w otwieraniu sklepu spozywczego? Do kogo sie zwrócić o dobry biznesplan i jak starac sie o dotacje z UE? Z góry dzięki za imformacje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaake
Dziekuje za slowa otuchy.Prosze o wypowidz osoby ktore maja podobny wlasny interes .Jakie byly poczatki i z czym nalepiej na poczatku wystartowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaake
od biznesplanu i bedziesz potrzebowala 2-3 poreczycieli do pozyczki bezzwrotnej zUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaake
w UP sa doradcy po niedzieli jade tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelutek
dzieki alicja a powiedz mi w jakiej miejscowosci masz ten UP?? i gdzie robia biznes plan i ile on kosztuje?? czy trzeba jakis okreslony czas byc zarejestrowanym w urzedzie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×