Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ariadne

Drukarka

Polecane posty

Gość ariadne

Hej, hej!:) jestem na etapie kupna drukarki... Potrzeba będzie do prostego użytku domowego, do drukowania dokumentów do pracy w kolorach, myślałam nad atramentową (szczerze mówiąc, ze względów finansowych). Wybrałam tai model: DeskJet F2280 na sklep.drtusz.pl. Co o nim myślicie? Macie takie drukarki? Jakie ewentualnie moglibyście polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw zorientuj sie ile ksoztuja zamienniki do danych drukarekt, bo sama drukarka to nic, ile potem kasy an tusze idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariadne to jest bardzo dobra drukarka i do użytku domowego zdecydowanie wystarczy. Tylko jak zerknęłam na cenę w tym sklepie, który podałaś, to mnie aż zmroziło. Zerknij sobie na x-kom.pl to sklep typowo ze sprzętem komputerowym, więc podejrzewam że znajdziesz tam ten sam sprzęt, tylko w niższej cenie. Sama już kiedyś zamawiałam i muszę przyznać że niektóre produkty mają po bardzo konkurencyjnych cenach :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że drukarka jak najbardziej w prządku a z usług sklep.drtusz.pl już nie raz korzystałem i zawsze byli bardzo pomocni. Ja brałem od nich co prawda samsunga, ale o HP słyszałem też bardzo przyzwoite opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę Ci polecić sklep 1komp.pl. Mają tam bardzo dobry sprzęt, w którym możesz wybierać i dostosować drukarkę do swoich potrzeb. Moja przyjaciółka ostatnio kupowała u nich drukarkę, bo jej już była staruszka wysłużona. Mówiła, że działa bez zarzutów i jest dobrej jakości. To z mojej strony szczerze polecam Ci ten sklep. Wejdź i zobacz to nic nie kosztuje, a może znajdziesz tam drukarkę, którą będziesz chciał kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
ja mam http://www.e-atramenty.pl/d-4,4062,4064_2067__drukarka-hp-p1005.html jest genialna, jeżeli musisz drukować dużą ilość dokumentów, mam już ją trochę czasu i muszę powiedzieć, że sprawdza się idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz sobie na www.x-kom.pl, mają bardzo duży wybór drukarek w naprawdę fajnych cenach :) do tego oferują sprzęt z dobrych, znanych firm- więc o jakość nie trzeba się już martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellinka ma rację, nalepiej wcześniej zorientować się czy do danego modelu można dokupić tonery zamienne. Oryginalne, zwłaszcza te HP, kosztują baaaardzo dużo, ale juz za połowe mniej można mieć Black Pointy we wspomnianym wczeniej sklepie e-atramenty.pl. Zawsze możesz pogrzebać też na allegro, ale tam nie wiadomo czy toner przypadkiem nie leżał na magazynie x czasu przez co jes wadliwy...A jeśli drukarka to przede wszystkim HP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, skoro już zamawiasz w drtuszu drukarkę, to zainwestuj od razu w zamienniki, mają w ofercie naprawdę dobry atrament za niewielką kasę, no i przy okazji nie będziesz dwa razy płacić za przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra laserowa nie za droga
znacie jakąś co by jeszcze w miarę w eksploatacji była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie polecam canonów
strasznie drogo w ekspoatacji wychodzą kadriże gówniane po 70 zł na miesiąc dwa góra bez nadmiernego drukowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochołowa
Bardzo dobre jakościowo drukarki są na electro.pl, możesz sobie tam popatrzeć. Tym bardziej , że mają świetną obsługę klienta w tym sklepie, zawsze chętnie odpisują np na maile z pytaniami i służą pomocą :) a myślę, że to nieczęste w naszych obecnych czasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie co to za sieć
electro.pl wole kupić bezpośrednio a nie przez neta wiadomo bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak kupowałam drukarkę do swojego biura to szukałam czegoś co jest bezawaryjne. Z tego co słyszałam to jedne z najlepszych drukarek to drukarki Oki, bardzo rzadko się psują, a jak już coś się stanie to gwarantują Ci bardzo szybki serwis albo urządzenie zastępcze. Stwierdziłam, że warto wydać trochę więcej i mieć markowy sprzęt tym bardziej, że na sklep-oki.pl jest możliwość kupienia na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w sklepach stacjonarnych jest o wiele drożej, bo w cene towaru wliczana jest dzienne wynagrodzenie sprzedających, a poza tym obsługa nie zawsze jest przyjaźnie nastawiona do kupujących, a kupując przez internet nie musimy z nikim rozmawiać, stać w kolejkach czy targać ciężkiego sprzętu samodzielnie do domu. Jak dla mnie zakupy przez internet to ogromne uproszczenie życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jeden momet
a jak sie co popsuje to jak ?co wtedy jak kupowane przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj z tego co mi wiadomo to nie ma żadnych problemów z serwisem. Tam gdzie ja kupowałam drukarkę o której wcześniej pisałam trzeba po prostu zgłosić usterkę na infolinii i w ciągu 24 godzin powinien pojawić się serwisant który naprawi Ci sprzęt na miejscu. Wiadomo, że najlepiej jak się coś kupuje wypytać wcześniej u obsługi sklepu jak wygląda sprawa z ewentualnym serwisowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie takie
ile najtańsza drukarka laserowa ?i dobra w użytkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja się pytam o tusz
macie jakieś doświadczenia z uzupełniaczami do drykarek kanona atramentówki oczywiście czy to jest kicha czy dobrze zrobię poradźcie (wkurzyła mnie cena kadridźy 16ml za 58 do 75 zł)i nawet na 100str nie starczy oszczędnego wydtuku....tekstu ,jak był nowy to zdrukowałam tą ilością ponad 2 ryzy paieru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kupował może
uzupełniacze do kadridży na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam HP Deskjet Ink Advantage F735 co prawda to urządzenie wielofunkcyjne ale jest bardzo wydajne za 35 zł można wydrukować 600 stron. Producent postawił na wydajność do zdjęć raczej się nie nadaje ale do czarno białego to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja długi czas pracowałam na HP 1100 - do dziś mam dobre wspomnienia, bo chyba z 10 lat używałem (nadal jest sprawna!). Potem, jak już potrzebowałam kolorów, zainwestowałam w OKI C110 - http://www.sklep-oki.pl/drukarka-oki-c110.html (nawet nazwa podobna, też ze "110"-tką). No i jestem zadowolona. Tonery kupiłam raz, a teraz drukuje i drukuje i drukuje. Przy atramentowej już bym w sumie wydała chyba na dwie drukarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam drukarkę laserową z Samsunga (www.magicznaplaneta.pl/dzial/komputery/kategoria/?id=203#1) i sprawdza się świetnie. Na początku myślałam o jakimś hp, ale w końcu zrezygnowałam. W sumie to nie ma sensu przepłacać, skoro potrzebna mi jest tylko do użytku domowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się, że drukarki Oki to dobry sprzęt - bardzo wydajny i mało awaryjny. Może faktycznie warto zainwestować w ich urządzenie. Skoro zamawiają je firmy do swoich biur, to znaczy, że stoi na wysokim poziomie. Jeżeli kupuje się tanią drukarkę, to później mnóstwo pieniędzy wydamy na jej użytkowanie. Lepiej kupić coś droższego i zaoszczędzić na drukowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim bardzo poważnie przemyśl czy potrzebujesz drukarkę kolorową. Głowice w drukarkach atramentowych mają tendencje do przysychania, ponadto tusz w nabojach również wysycha wskutek dłuższego nieużywania. Uzupełnianie tuszu dla osoby mniej sprawnej manualnie to katastrofa, natomiast naboje - generyki nie są najtańsze. Sugerowałbym zakup drukarki laserowej, czarno białej, z kartridge`ami bez zespołu elektronicznego, np. hp 1100, 1100 A, czy dellowskie. Są to urządzenia bardzo tanie w użytkowaniu, co ma znaczenie przy większym wolumenie wydruków, ponadto nieawaryjne i o bardzo trwałych sorterach. Życzę powodzenia w zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie czytac powyzszych wiec tak: KOLOR CZY BW ?? Jak bw to laser doluz te 100pln i kup xeroxa 3117 Nic tanszego i lepszego nie kupisz jak masz sprawne lapki... Choc w sklepie tego nie kupisz bo dobre modele sa pozbywane z rynku :) cos sie musi psuc zeby zarobic ni?? musi mieć chipy zeby zarabiac na tonerze itd.. tu tego nie masz proszek za 15 pln i jazda... KOLOR................ na laser to cie pewnie nie stac > 350 pln wiec atrament opcja a) baaardzo duzo drukujesz.. bo moze zaschnac - epson i zamienniki po 7 pln. model dx najtanszy jaki uda ci sie dostac ... bo i tak roznicy miedzy 600dpi a wiecej nie zobaczysz... A dokumenty bendziesz skanowac max 300... WADY ZOSTAWISZ I ZASCHNIE!!!! i duzo tuszu traci na czyszczenie... za to uzywana jest nie do zajepania... i koszt 7 pln a nie 50. dodatkowko oszczedzasz na tym ze nie wywalasz 3 kolorow tylko 1. Opcja tania do drukowania raz na miech.. Drukarka ktora podalas np + tusze do nabijania koszt ok 50 pln za 3 nabicia kartidza. ROTA CO CHCETA :) Tylko ze laser ci wydrukuje za < 5g a tusz w hp ok 30 ... I bawisz sie i brudzisz tuszami... Epsony sa ekonomiczne i naprawde dobre... ale stanie drukarka na 2 tyg i moga byc problemy....... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakieś kserokopiarki, ktoś coś? potrzebuję do biura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×