Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justaaaaa

SPRZEDAM SUKNIE!!! cosmobella 2009 model 7348

Polecane posty

rozmiar sukni to amerykanska 4 , nasze 36 suknie spokojnie mozna powiekszyc z tego co sie orientuje to nawet o 2 rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknie wyglądałaś
i bardzo ładne zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze ja juz po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnioseeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
z jakiego miasta i jaka cena€?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwa mojego miasta ci raczej nic nie powie, miedzy szczecinem a szczecinkiem, bardzo czesto jestem w szczecinie cena 1500 razem z welonem i ozdobą do włosów suknia jest bez halki(mozliwosc wypozyczenia w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa widzialam zdjecie w salonie jak pytalas o dodatki:D wyglądałas ladnie ale na slubie to uz naprawde przeslicznie :) wstawilabys jeszcze z kilka fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki , fotograf byl super zdjecia wszystkie są piekne, zreszta i suknia jest piekna, wiec zachecam do zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maanda
a na jaki wzrost była kupiona?? I czy możnaby ją przymierzyć??? Bo nie chciałabym tak w ciemno kupować. faktycznie powiem Ci, że wcześniej oglądałam ją na zdjęciach i nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak na Tobie!! Powinni Cię wynająć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec ja mam 170 cm no i obcas mial ok 6 cm , suknia byla na mnie za dluga , ale zeby nie miec problemow ze sprzedaniem to krawcowa jej nie skracała tylko delikatnie podszyła, szczerze mowiac nie wiem na ile cm oni szyją , a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh kurcze ja mam maksymalnie 165 cm wzrostu. A nie wiem czy da się ja tak skrócić, żeby zachowała formę, bo nie znam się na krawiectwie.... Mieszkam za zachodnią granicą i mam do Szczecina jakieś 200 km. A mogłabyś przesłać lub umieścić jeszcze kilka fotek gdzie suknie jest w całości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesle ci na maila moje imie i nazwisko to wejdz i zobacz na nk , tam jest wiecej zdjec bo teraz to jestem w pracy podejrzewam ze ze skroceniem to raczej nie bedzie problemu , bo w salonie mnie nawet nie pytali o wzrost wszystkie suknie są długie zeby pasowały na kazdą i wysoką i niską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dostałam maila. Mam do Ciebie co prawda 25o km. Zobacze i pomyśle, i tak najwcześniej mogłabym przyjechać w następny weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak, dzwoniłam do salonu i wszystkie suknie są na wzrost 175 i później dopasowywane, więc da się. Jedyne w czym problem to to, że w salonie nie chcą mi tego zrobić:-/ ale to już byłby mój problem. Czy suknia jest po czyszceniu?? I jaki jest jej stan??( podarta, pohaczona, poplamiona??) A zdjęcia śliczne i bardzo ładna z Ciebie dziewczyna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to powiem ci tak: sukni jeszcze nie dalam do czyszczenia w salonie chca za to niby 200 zł ale po tym co sie naczytalam ze oni i tak te suknie moczą w wodzie ,a w pralni chemicznej nie biora odpowiedzialnosci za suknie to stwierdzilam ze nie bede dawac im zarobic , wiec nie bede klamac ze jest po czyszczeniu chemicznym, jest ona w stanie idalnym jedynie jest brudna od spodu (czarna:P) wiem ze namoczenie nic nie zrobi bo suknie poprawinową mialam tak pranA , a poza tym jak ktos robi sesje w morzu wchodzi do wody i sukni nic nie jest) wiec decyzja nalezy do ciebie czy chcesz ją sobie sama wyprac lub wyczyscic czy ja mam to zrobic ( jakos nie moglam sie jeszcze zebrac:P) ja do 15 wrzesnia musze byc w szczecinie, a ty byc moglabys dojechac do mojej miejscowosci czy wolałabys jechac do szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilabym ja nawet drożej ale
niestety mam juz suknie a buuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę dojechać do Ciebie, jak już dojadę do Szczecina to te 50 km to nie problem. Jedyne co to, że mogę przyjechać dopiero w następną sobotę. Także jeśli nikt inny się nie zgłosi i nadal będziesz ją miała po weekendzie to bedziemy ustalać dokładnie co i jak. Ja teraz na kilka dni muszę wyjechać, jakby coś się zmieniło pisz na maila Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie!! jakoś ubzdurałam sobie, że mam do szczecina 200 km. Kiepski mam dziś dzień do myślenia:-) Więc jeśli byłaby możliwość przymiarki w Szczecinie to byłoby oczywiście super!! Jeśli nie to już dojade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustaaaa daj wiecej zdjec
daj nacieszyc sie naszym oczom, zdjecia super ale malutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×