Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justaaaaa

SPRZEDAM SUKNIE!!! cosmobella 2009 model 7348

Polecane posty

bardzo mi milo ze zdjecia sie podobaja , szczerze polecam studio na pietrze ze szczecina :) naprawde zdjecia robią cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stara mężatka
dziewczyny podnosze , bo suknia naprawde piekna , no i cena atrakcyjna , za 1200 moja kolezanka wypozyczala suknie z niefirmowego salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusiaa1212
a podniose bo kiecka ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswieamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tki
mnie się wcale ta suknia nie podoba. tandeta.A pani młoda przecietna, jakby sie tak nie garbiła to moze by uszła w tlumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaahhaha ale sie usmialam
wpis powyzej mnie rozwala!!!!!! suknia komus moze sie nie podobac ale ja bym nie powiedziala ze jest TANDETNA w wrecz przeciwnie , co prawda ja wole skromniejsze ale widac ze ta ma klase, a dziewczyna ze zdjecia choc nie widac jej calej raczej nie należy do osob kktore wedlug ciebie "uszły by w tłumie" wiec lepiej zazdrosnico pokaz swoja nie-tandetna suknie no i swoja piekna twarz bo chcialabym zobaczyc prawdziwe piekno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1969
calkiem ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny suknia jest piękna
jakbym była szczuplejsza na pewno bym sie na takązdecydowała, i bym wolałą kupic taką używaną niż jakąs inną nową za te ponad 1000 zl ktore czesto pozostawiają wiele do życzenia droga autorko wyglądalas przeslicznie no i zycze szybkiej sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie ściemniaj
że to ty jestes na tych zdjęciach!!!! Dobre sobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia777777788888899999999999
Suknie jest piękna i gdybym miała mniejszy biust i była ciutkę chudsza na pewno bym ją kupiła.A Ty w tej sukni wyglądasz 1000 razy lepiej niż ta modelka.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdjeciach jestem ja , poprostu mialam dobrego fotografa welon nie jest tiulowy szczerze mowiac nie wiem z czego jest, jest taki bardziej kryty , w kazdym badz razie materiał jest bardziej zblizony do falban sykia z tyłu jest sznurowana i wiekszy biust sie napewno zmiesci a napewno bedzie sie lepiej prezentowac bo mnie niestety natura nie obdarzyła zbyt pokaźnym:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziwne rzeczy piszesz
na wszystkich zdjeciach jest ta sama para , i z kosciola i z sesji wiec na jakiej podstawie uwazasz ze na zdjeciach to nie jest autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu piekna az
sie dziwie ze jeszcze nie znalazlas chetnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze suknia jest w idealnym stanie - jak nowa, suknia nie ma zadnych plam rozdarc itp. az sama sie dziwie ale bardzo na nia uwazałam zachecam do zakupu jakby znalazla sie chetna tu na forrum to jestem wstanie dorzucic moją poprawinową kreacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×