Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blancaa

co ja mam zrobic. wieczor panienski...

Polecane posty

Witajcie. mam nie mały problem odnśnie tego czy iśc na wieczór panieński mojej siostry. Pewnie wiele z Was powie idz....ale... Całe to jej wesele jakieś dziwne jest, zwłaszcza ze wzgledu jak ona potraktowała moich rodziców, nie skonsultowała z nimi nic, zupełnie nic, zaprasza kogo chce, czyli pełno znajomych, rozumiem ze to jej wesele i niech robi co chce, ale nawet nie przyjść do własnych rodziców i nie porozmawiać z nimi...napisałam mojej siostrze ze skoro nic z rodzicami nie konsultuje to nich im zaproszenia da. najgorsze jest to ze z rodziną pana młodego omawiane jest wszystko. A moich rodziców szczególnie mamę olała. Druga sprawa dotyczy niedawnej kłótni jaka wynikła. Otóż moja siostra z niewiadomych przyczyn zaczęła mi pewnego ranka przez tel. wytykac pewne sprawy itp. odlożyłam tel. bo nie chciałąm sie kłócić. za pare godzin dzwoni do mnie facet mojej siostry i zaczyna mnie przezywac, od pojebanej, popieprzonej, chore, ze mam iśc do lekarza. Ja nie powiedziałamna niego ani jednego złego słowa, powiedziałam ze nie zycze sobie aby mnie obrazał i grzecznie sie rozłaczyłam. On tak paplował ze połowy słów nawet nie rozumiałam. Moja siostra sie chyba jeszcze z tego bardzo cieszyła jak mnie poprzezywał. i Co ja mam zrobić?? dzis dostałam zaproszenie sms-em na wieczór panieński, z dopiskiem mam nadzieje ze nie odmówisz...:( Najgorsze ze organizatorka tego wieczoru jest siostra faceta mojej siostry. nie przepadam za nia i nie mam z nia w ogole kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Nie idź.!!!! Ja po takim potraktowaniu przez siostre i jej faceta nawet na wesele bym nie poszla ani na slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tja....
ja bym na twoim miejscu miała "problem z operatorem/telefonem" i bym "niedostała sms'a"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra jets strasznie nie wdzięczna. :( moj facet twierdzi ze powinnam iść, bo to mimo wszystko moja siostra:( ale ja z nianie potrafie rozmawiać i żyje chyba czasami gorzej jak z obcą. Na wesele chyba pójde, ale tez nie mam wcale ochoty. Ja jestem strasznie honorowa i nie zapominam pewnych spraw. Jestem chrzestną u jej synka którego bardzo kocham i mam nadzieje ze z nim kontaktu nie strace. naprawde ciezka sprawa. mama mi mówi ze tez nie powinnam iść bo jest zła na tą całą sytuacje jak ona nas traktuje. Liczy sie tylko tamta rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaaasss
ciężka sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde cieżka:( napisałam siostrze ze : dziekuje bardzo za zaproszenie, ale nie wiem bede ponieważ po tym jak przezywał mnie jej facet nie wiem czy powinnam sie zjawiać w tamtym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalutkaSyrenkaaa
Cześć ;) Dziewczyny, doradźcie;-) Za 2 tygodnie mam wieczór panieński i zastanawiam się nad prezentem dla przyszłej Panny Młodej;-) Znalazłam na emilosc.pl fajną, seksowną bieliznę ;-) Który z tych zestawów Wy byście wybrały? : emilosc.pl/hannahbody-p-5632.html?cPath=55_343_173 czy ten : emilosc.pl/kompletpamela-p-297.html?cPath=55_343_173

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×