Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

z poznania 23

Pracuję w salonie masażu erotycznego, boże faceci są zboczeni na maksa

Polecane posty

Gość Salsaaaaa
Dziś znów idę tam na masaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziu
Tynzeykls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrhhh
Masaż erotyczny jest bardzo popularną formą relaksu w wielu krajach za granicą. Nie powiem, że jest to tania rozrywka (jak ktoś wcześniej powiedział, że pewnie taniej niż u prostytutki to myślałam, że z krzesła spadnę) Ten wątek uświadomił mi jedno, a właściwie przypomniał o tym że POLSKA TO KRAJ ZAKŁAMANYCH DEWOTÓW I CIEMNOGRÓD. Jak ktoś chce tanio konia zwalić to wystarczy, że wybierze się na odpowiednią dyskotekę gdzie pijane małolaty za drinka zrobią każdemu ustami, rękoma, czy czym sobie sponsor zażyczy Szczycimy się, że tacy postępowi jesteśmy, a potępiamy masaż erotyczny?? Masaż jak masaż tylko o jedną część więcej zahaczasz. Dla osoby, która uczyła się profesjonalnie masażu ta część ciała nie robi już żadnego wrażenia wiecie dlaczego? Ponieważ wykonując nawet masaż klasyczny naoglądał się tyle gołych tyłków, zawędrował ręką tyle razy w strefę intymną (robiąc masaż uda), że widząc gołego klienta tylko się cieszy, że żaden ręcznik, papierowe majteczki i inne cuda nie ograniczają mu płynności ruchu. Masaż jest moją pasją jako, że jestem dosyć nieśmiała i w życiu nie miałam żadnych przygód na tle seksualnym z żadnym facetem wielkim szokiem były dla nie pierwsze zajęcia z masażu gdy okazało się że na partnera został mi tylko facet w dodatku mega owłosiony wszędzie facet. Po masowaniu ud i miednicy zapewniam was, że nic już nie wydaje się pase. Zwykła masażystka nie robi o wiele mniej niż ta od masażu erotycznego. Często zdarza się, że i przy klasycznym niektórym potrafi stanąć maszt, ale wracając do meritum. Nie tak dawno jeszcze pielęgniarki, aktorki i kobiety pozujące do aktów były nazywane dziwkami. Wiadomo, że niewiele osób podjęłoby się tej pracy, ale dla mnie wszystko zależy od osobistego sumienia każdego człowieka zaś ocenianie kogoś wedle swoich standardów to dopiero dziwkarstwo. Jak byłam w Tunezji i gadałam z tubylcem to raczył mi oświadczyć, że wszystkie Europejki to k.... bo nogi pokazują. Praktycznie wedle chrześcijańskiej wiary każdy kto przed ślubem do łóżka poszedł też nie "grzeszy" czystością, a ciężko mi uwierzyć, że każdy z was co tu przysłowiowym kamieniem w dziewczynę rzucał zaczął (bądź jeszcze nie) sypiać z kimś dopiero po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuuuuu
znalam jednego kierowce tira, mowil ze specjalnie sie nie myl jak szedl na masaz, bo mial satysfkacje ze jak jest taki brudny, smierdzacy niedomyta kupa itd a laski i tak musza kolo niego skakac bo taka praca :) i go podniecalo ze je upokarzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 50
Przeczytałem te wszystkie posty :-) Zastanawiam się czemu Tu piszecie ??? Właściwie rozumiem tylko te Rosjankę Bo dziewczyna ma problem i che się go pozbyć a pozostali to jak ci z biblii co cieli ukamienować ladacznicę. Tyle wszyscy jesteście warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocainekate
A kobiecie też możesz zrobić taki masaż? Lub może znasz z branży jakiegoś mężyznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam wszystkie posty i zastanawiam się co za pierdoły tu są wypisywane. Podejrzewam, że piszą to osoby, które nie mają zielonego pojęcia o tych masażach. Prowadzę tego typu studio w Trójmieście już od prawie 3 lat. Przychodzi bardzo dużo Panów. Są to masaże relaksacyjno- odprężające a nie tylko walenie konia. Masażystki muszą być po kursach bo to ma być również masaż a nie tylko mizianie.Prysznice są w każdym pokoju i nie ma opcji że Pan przed usługą się nie wykapie i będzie brudny, ponieważ nikt go nie obsłuży. I na miłość boską co wy za bzdury piszecie, że to tańsza opcja niż w agencji. Jest tyle domówek że ceny spadają na łeb na szyję. Dla przykładu masaż NURU czyli całym ciałem, który przyszedł do nas de facto z Japonii kosztuje 160 zł, a laski za 80 zł oferują bynajmniej w Trójmieście full service, a loda w samochodzie zrobią ci za 40 zł. Wszędzie na świecie są wykonywane tego rodzaju masaże i istnieją od wielu lat, niestety Polska jest bardzo zaściankowym i zacofanym krajem i wszystko co związane jest ze strefą intymną jest tematem taboo, a gdzie powiedzenie: "Nic co ludzkie nie jest mi obce"? Za przeproszeniem panis należy do części ciała każdego faceta i jest to chyba normalne, przecież facet podczas masażu nie odłoży go na bok:). Pielęgniarka która zajmuje się pacjentem niejednokrotnie go dotyka, goli itd. i to jest właśnie to samo, czy wy naprawdę tego nie widzicie. Poza tym pewnie niejedna osoba która się tu wypowiada, to albo laska, która wierzy że jej facet jest inny i nie korzysta, albo facet który był a nie chce się przyznać. Prawda jest taka, że bynajmniej do nas przychodzą lekarze, profesorzy, właściciele firm itd. i 90 % ma obrączki a 10% ściąga przed wejściem. Może drogie Panie zastanówcie się z czego to wynika i nie wińcie tylko masażystki ale może również siebie, bo gdybyś dawała wszystko swojemu facetowi w tym rozmowę, dotyk itd. a nie tylko szybki numerek pod kołdrą i to w pozycji misjonarskiej to może nie szukali by czegoś innego, bo to nie seks, ale rozmowa i zwykły dotyk dają im spełnienie, czasami nawet nie trzeba mu walić żeby był spełniony i zadowolony samym dotykiem pośladków i lekkim poocieraniem się. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccojekosc
hahahha rozwalają mnie te umoralniające posty i teksty że autorka jest dzi*wką. Bardzo zabawne, szczerze? gdyby mi ktoś dobrze zapłacił to też bym zwaliła konia facetowi, też mi wielkie halo. Jacy się wszyscy świeci porobili a prawda jest taka że tu sami hipokryci. baby tylko szukają bogatych mężów i facetów - to się nazywa kure*wstwo pod przykrywką. wiecie co Wam powiem? nie razi mnie to co robi autorka ale razi mnie hipokryzja ludzi. Nie znam prawie żadnej dziewczyny która publicznie powie że zarabianie na waleniu konia jest ok - ale jednak tych dziewczym co to robia jest masa - jaki wniosek?? hipokryzja. podobnie z facetami - wszyscy kochają swoje żony i gardzą prostytutkami a burdele i salony masażu aż pękają w szwach - wniosek? hipokryzja. mielibyście przynajmniej godność nie oczerniać i nie obrażać osób które są po prostu szczerze ze soba i się nie oszukują. W dzisiejszej dobie wszechobecnego materializmu wystarczy iść na dyskotekę, postawić lasce drinka, kolacje, przewieźć ją fajnym samochodem w blasku księżyca, obiecać wspólną przyszłość i wszystkie rozłożą nogi a co tańsze zrobią to już po samym drinku. Kure*stwo nie ogranicza się do burdeli, prostytutek, tirówek, pań walących konia - to epidemia zwana kulturalnie materializmem. Ja przynajmniej mam szacunek do takich kobiet za to że nie są zakłamane i nie udają cnotek-niewydymek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest szacunek do k******a to gdzie kończy się granica tolerancji i dla patologii.ZŁodziej,g****iciel,pedofil? .Bo przecież wszystkich tych ludzi można usprawiedliwić libertyńską nowomową.Wszyscy gwałcą,kurwią sie,kradną,chleją,ćpają.Ciekawa jestem dlaczego ja tego nie widzę w swoim bądż co bądż nieco zwariowanym i zakręconym środowisku. Może poprostu przestań obracać sie w patologii.Wiesz jak jest -człowiek urodzony w więzieniu nie wie jak wygląda niebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccojekosc
podajesz skrajne przypadki. Widzisz różnicę między kur*wą a złodziejem czy pedofilem? Kur... nie robi nikomu krzywdy (proszę absolutnie nie pisać o rozbijaniu rodziny bo to robi facet korzystający z usług kur.). pedofil i złodziej jak najbardziej tę krzywdę robią innym. Nie będę nikomu wmawiać że prostytutka to szacowny zawód itp bo tak nie jest ale jednocześnie jest to to dla mnie zawód jak każdy inny. masażystka wynajmuje swoje ręce do masowania kogoś, fryzjerka obcina komuś włosy, pedicurzystka obcina paznokcie a prostytutka robi komuś dobrze. To tylko kwestia intymności. Dla jednych ludzi Bóg istnieje a dla innych nie. Dla jednych ludzi wkładania fiuta do piczki jest zarezerwowane tylko dla męża a dla innych nie. W krajach bardziej rozwiniętych niż Polska kobiety mają ochotę tak samo bardzo na sex jak faceci i na imprezie poznają faceta, lądują u niego lub u niej w domu, szybki numerek który zaspokaja obojga i rano się żegnają po przyjacielsku i cześć pieśni. Nikt nie dorabia żadnej miłosnej ideologii. Nie od dziś wiadomo że do zaspokajania potrzeb seksualnych nie trzeba od razu związku czy małżeństwa. Jest popyt to i jest podaż, logiczne. Tylko w tak zacofanym kraju jak Polska, prostytutki nie są objęte ubezpieczeniem, składkami itd. Dla Polaków fach prostytutki jest tak skandaliczny jak dawno temu skandaliczne było chodzenie bez gorsetu czy bez peruki. Po prostu Polska jeszcze nie jest na tyle wykształcona i gotowa na to aby to zrozumieć. Szacunek kończy się tam gdzie kobieta pozwala się bić, poniżać, kiedy trwa w związku z mężem bokserem, alkoholikiem, pozwala aby dzieci na to patrzały w myśl jakiś idiotycznych idei o tym że żona powinna być zawsze z mężem. Tam się kończy szacunek a nie tam gdzie kobieta uprawia seks za pieniadze i robi to zgodnie ze swym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Miecia radzi...
z Poznania pochodza ludzie gospodarni oszczedni i pracowici, masz talent, checi i zaciecie to szacunek dla Ciebie, Twoj facet winien za to Cie na rękach do tej pracy nosić. dzięki temu ma komfort i standart życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak...krytykować jest łatwo,kurna! Krew mnie zalewa,gdy czytam teksty typu "jesteś leniem, porządna praca czeka.." !!! Znajdź szybko porządną pracę za więcej niż 1,5 tys. !!! Wynajmowanie kawalerki kosztuje minimum 1200 zł !!! Za co żyć? To chory kraj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i chory, co nie znaczy, że trzeba robić z siebie dziwkę i jeszcze uważać, że jest się ofiarą... systemu? może potem będziecie się, drogie panny, domagać rent kombatanckich? bo takie umęczone i zmuszone do takich rzeczy przez ten straszny kraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsdsf
Fajna praca nie ? Mozna podotykać sobie i jeszcze płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina piękno i uroda
Zapraszam do współpracy każdego kto chce osiągnąć finansową wolność. Pomogę Ci stworzyć swój własny biznes:) Nie musisz rezygnować ze swojej starej pracy, moją ofertę możesz potraktować jako dodatkowe zajęcie, hobby... Pomyśl o przyszłości i zabezpiecz swoje dzieci, ponieważ ten biznes jest dziedziczony. Nie wytłumaczę Ci tego przez internet, ponieważ potrzebuję kawałek kartki i długopis, więc zapraszam Cie na kawę:) A póki co zajrzyj tu:) www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jakis pedal sie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na masaż zmęczone i spracowane kobiety, które poszukują głębokiego relaksu i odprężenia. Dojeżdżam w promieniu ok 50-60km od Warszawy, wykonuję masaż klasyczny, sportowy, relaksacyjny, masaż lomi lomi oraz na specjalne życzenie erotyczny i nuru i bai ling, yoni, używam olejków najwyższej jakości dla poprawy jedwabności Twojego ciała - 200 -1h , 300 - 2h. zapraszam w godz 6-16, pozostałe godz. do uzgodnienia, kont jojosozb@gmail.com, proszę o kontakt ok 2-3 dni wcześńiej, tel podam po kon. e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENSUALMASSAGETENERIFE
Witam, Prowadzimy salon masażu tantrycznego na Teneryfie. Poszukujemy młodych masazystek do pracy w naszym profesjonalnym salonie. Bardzo wysokie zarobki. 1h pracy to 100/150eur. Oferujemy zakwaterowanie. Nasze masażystki mogą potwierdzić autentyczność naszego ogłoszenia. Jeżeli jesteś zainteresowana bardzo chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi. Może Pani przyjechać dorobić sobie na 2-3tygodnie próbne. deeppleasuremassage@yahoo.com 0034667661413 Pozdrawiamy, Sensual massage tenerife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaże  Kraków Częstochowa
Hej, witam serdecznie, mam nadzieję że mój anons zwróci Twoją uwagę. Od niedawno mieszkam w Krakowie, zajmuje się masażami zawodowo od kilku lat. Wykonuje masaże relaksacyjne relaksacyjno - erotyczne tantryczne - masaż całym ciałem Jest to oferta skierowana wyłącznie do kobiet. Tak tak dyskryminacja, no niestety mogę trochę pogrymasić w mojej dziedzinie :) Zadzwoń do mnie chętnie udzielę Ci wszystkich szczegółów. Masaże mogą być pełne bądź nie. To ty decydujesz co ma się wydarzyć. Na razie jeszcze nie posiadam stacjonarnego salonu w KRK jeśli jednak bywasz w okolicach Częstochowy tam takie miejsce posiadam. W Krakowie jestem dostępny od poniedziałku do piątku 18-23, w Częstochowie pracuje w weekendy. Zalecam kontakt dzień wcześniej. W Krakowie na razie jedynie dojazd do Ciebie ze stołem i olejami do masażu Pozdrawiam Cię cieplutko. masazekrk1990@wp.pl 605689194

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da,ian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę salon masażu erotycznego w Gdańsku zapraszam chętne Panie do tej pracy.Wysokie zarobki miła atmosfera,stała baza fajnych klientów. Odnośnie tematu: U nas każdy klient kąpie się przed masażem i nie wyobrażam sobie innej możliwości, a jak mówi że już się mył w domu to i tak mówimy mu ,że musi się w takim razie podmyć.HIGIENA i CZYSTOŚĆ to podstawa w tej pracy !!!Tak klientów jak i masażystek. fantazje1@wp.pl www.taniecerotycznygdansk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż jest zawsze bardzo przyjemny nawet ten klasyczny daje dużo rozluźnienia i miłych chwil. Wiadomo że pieszczoty erotyczne zarówno dla kobiet jak i facetów są miłym i bardzo rozluzniajacm doznaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
incel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antybiotyk
Chce zamówić masaż muru do domu zapłacę za dojazd kobiety masarzystki. Tel. 889-830-543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

nie no tak zagubiłem się w internecie. Czytam... Pani, która ma faceta.. mówi, że faceci są zboczeni, a sama wali im konia klientom w pracy iiii ona jest normalna xD Iii skarży się na internecie. no nie moge ^^

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie kurwię się

 

ale walę komuś konia

 

za pieniądze

 

aha

 

czyli jesteś nie kurwą

 

lecz zwykłą prostytutką

 

szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×