Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

z poznania 23

Pracuję w salonie masażu erotycznego, boże faceci są zboczeni na maksa

Polecane posty

Gość sadTObaby

haha PEDOFIL to nazwa dla czlowieka, ktory robil sex z osoba mlodsza jak 15lat 😄 przy czym musi miec wiecej jak 15 lat 😄 <haha>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo

sadtobaby  czyli jak 16 latek uprawia sex z 15 letnią dziewczyna to już zamknąłbyś za pedofilie :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

co za i,d,i,o,t,k,a autorka tematu, sama sie pcha do pracy przy masażu erotycznym gdzie trzeba wymasować ciało faceta a na koniec mu zwalić konia ręką, a potem jest jeszcze wielce oburzona że w tym wszystkim jest erotyzm, seks i zboczeństwo :D no kuźwa mać, to tak jakby oczekiwała że wchodząc do wody pozostanie sucha... no d,e,b,i,l,k,a

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosctaki

... ludzie zamknijcie ten temat bo on juz od 2009 roku sie ciągnie a wy ... odkopujecie , pewnie juz wywiezli ja do rosji i tera ciagnie lache ruskom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asetyk
Dnia 31.08.2009 o 14:11, z poznania 23 napisał:

hahaha...do mnie przychodzi z buszem między nóg, a jak wychdzi od razu robi sobie piękne fryzurki hahaha dużo przychodzi zonatych, prfesorowie, młodzi, czego ja pytam oni tu szukają????

dają Ci zarobić. Gdyby nie przychodzili to byś nic nie zarobiła.

Pytanie powinno brzmieć po co ty tam pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^

prowo jakiejś tępej szmaty a wy łykacie jak pelikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubas z osp

Szalu nie ma. Nie podoba sie to zmienic zawod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Faceci coraz bardziej dbają o siebie. Bzdury piszesz. Też jestem masażystką. Faceci niewieścieją czasy się zmieniają. O wiele gorsze są lesbijki które przychodzą na masaże. I skoro w tym robisz to powinnaś o tym wiedzieć. Są nachalne, niemiłe w przeciwieństwie do facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoahan

I jak tam jest? Myślałam o takiej pracy ale nie wiem.. Nie mam odwagi.. Pewnie większości takich salonów namawiają do sexu itd. Brzydzilabym się chyba walić komus 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pupka31

Ja ... co ta sucza RUSKA opowiada za bzdury oj jaka biedna do siebie ruskie scierwo na trase galki opierdalac a nie macac zajetych polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

A jak to wyglada, od samego wejścia, jest wspólny prysznic itd czy jak.Krok po kroku😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×