Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marta90383840

dobry fryzjer poznan

Polecane posty

Gość marta90383840

gdzie znajde dobrego fryzjera w Poznaniu?Może być drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
A co chcesz mieć zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć,ja tez szukam dobrego fryzjera w poznaniu,ale takiego z dojazdem do domu, bo jestem w zaawansowanej ciąży i jakoś nie widzę siebie 3 godziny na krzesełku w salonie,a odrost juz imponujący. Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie najlepszy fryzjer w Poznaniu to pan Grzegorz z La Lumiere. Znakomicie obcina, robi wspaniałe fryzury i jest bardzo miły, o urodzie już nie będę wspominać, bo same się przekonacie jak zajrzycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o La Lumier i widzę, że ktoś polecił ten salon. Chciałabym się wybrać przed Sylwestrem do fryzjera i kosmetyczki. Nie wiem do końca jak się uczesać, jaki zrobić makijaż. Chciałabym żeby doradzono mi fachowo. Czy ten salon będzie odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o La Lumier i widzę, że ktoś polecił ten salon. Chciałabym się wybrać przed Sylwestrem do fryzjera i kosmetyczki. Nie wiem do końca jak się uczesać, jaki zrobić makijaż. Chciałabym żeby doradzono mi fachowo. Czy ten salon będzie odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o La Lumier i widzę, że ktoś polecił ten salon. Chciałabym się wybrać przed Sylwestrem do fryzjera i kosmetyczki. Nie wiem do końca jak się uczesać, jaki zrobić makijaż. Chciałabym żeby doradzono mi fachowo. Czy ten salon będzie odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o La Lumier i widzę, że ktoś polecił ten salon. Chciałabym się wybrać przed Sylwestrem do fryzjera i kosmetyczki. Nie wiem do końca jak się uczesać, jaki zrobić makijaż. Chciałabym żeby doradzono mi fachowo. Czy ten salon będzie odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
tak naprawdę wiele zależy od danej osoby a nie salonu...w tej branży jest duża rotacja i różnie możesz trafić. Jeżeli chodzi o makijaż radziłabym iść do douglasa. Tam malują na miejscu i to najlepszymi kosmetykami i te babeczki się na tym znają. Nie wiem jak w Sylwestra, kolejka może być spora, radziłabym zadzwonić do któregoś douglasa i zapytać. Tam pracują laski, które uczą się w jednej z najlepszych szkół makijażu w Polsce i mają obowiązkowo 3 dni w tygodniu zajęcia w Douglasie. cene zbliżona do zwykłych salonów kosmetycznych a zdecydowanie lepsze kosmetyki, makijażystki nie mają ograniczonej palety barw itd. Nie wiem czy w Sephorze malują, ale jest stanowisko więc chyba też. Co do fryzjera to teraz to już możesz liczyć na cud, że gdzieś Cię przyjmą....bez zapisów masz Lovly look w M1 w razie co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam tak chwalonego na innych forach Cezara z Hair Design Studio. Mam najgorszą fryzurę jaką miałam w życiu. Mimo, że nie chciałam czegoś to on twierdził, że będzie lepiej. Jest fatalnie. Bardzo żałuję, że tam poszłam. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrrka
Witam! jestem studentką i nie miałam jeszcze okazji korzystać z usług żadnego salonu fryzjerskiego w Poznaniu. Jednak potrzebuję rady,bo idę na połowinki - włosy kręcone, dłuższe i trzeba je jakoś ułożyć :)) no i jak wiadomo, studentowi zależy, żeby sprawa nie zrujnowała w miarę możliwości portfela ;) miło, gdyby ktoś znał takie miejsce gdzieś w okolicy grunwaldu, ale niekoniecznie :) proszę o radę! dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
Jak to ma być po 24 stycznia o oferuję siebie z dojazdem do domu:) Oczywiście jeżeli spodobają Ci się moje prace. Kontakt poprzez myfryzjerzy.pl, jak wejdziesz na wyszukiwarkę i zaznaczysz woj wlkp poznań i że szukasz fryzjera, to powinnam być pierwsza na liście. Z resztą jak przejrzysz kilka pierwszych profili to znajdziesz mnie po tym, że usługa jest u klienta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfhh
///// starość czeka każdego ale mając dzieci, wnuki, na starość jesteś ojcem, dziadkiem, masz świadomość stworzenia czegoś ważnego, spełnienia i tego że sam jesteś dla kogoś ważny. ///// kompletnie nie czuję w sobie przekonania by moje wnuki czy dzieci były czymś ważnym dla świata. By były wazniejsze od wnuków i dzieci innych ludzi. Nie czuję by dały mi poczucie spełnienia i bycia potrzebnym. Potrzebny to ja muszę być sam sobie. /// jeżeli nic nie stworzyłeś /// Jeżli nic nie spłodziłem, za pomoca słonej obrzydliwej dla kobiet w smaku spermy, to oznacza że niczego nie stworzyłem?. Słowo "Stworzyć" dla mnie znaczy coś innego: 1. http://siedem.ms-net.info/img/kolos1.jpg 2. http://i.pbase.com/g4/56/675656/2/62887971.KMjp5iRL.jpg 3. http://www.pustakalaya.org/external-content/static/world/wpimages/sublinks/empire_html_m61667333.jpg 4. http://www.dubaipropertygroup.com/resources/images/locationImages/dubai.jpg 5. http://www.motoblog.com.pl/wp-content/uploads/2009/01/jaguar-xj220_1.jpg 6. http://radicalcontra.files.wordpress.com/2009/09/handforged_jp_samurai_sword_foursquare_tsuba_razorsharp.jpg jestem za stawrzaniem ludzi, ale z odpowiedniego materiału DNA: http://cm1.theinsider.com/media/0/148/80/cindy_kids.0.0.0x0.500x452.jpeg ///// to jesteś tylko podstarzałym żigolakiem który wszelkimi sposobami próbuje zatrzymać czas czepiając się coraz młodszych kobiet /// Hej kolego majac 31 lat interesuję się dziewczynami minimum 27-letnimi. I przychodzi mi to ukierunkowanie wiekowe w sposób naturalny. Więc prosze nie zarzucać mi usiłowań zatrzymania czasu.Bardziej jarają mnie 27-ki, niż 18-ki. ///// takie rzeczy liczą się tylko dla ludzi takich jak ty, szukających w sieci rozebranych panienek //// Czy to źle?. Mam wysoki poziom testosteronu. Jestem zdrowym osobnikiem, zdolnym do reprodukcji. Tak by sparwy przedstawił naukowo Lew-Starowicz. Moja partnerka, dzięki mojej rozbudowanej wyobraźni erotycznej, będzie zadowolona z jakosci kontaktów intymnych. A jak ty sobie wyobrażasz wytworzenie potomstwa, o które tak naskakujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Fajny
Jesli szukasz dobrego fryzjera to odwiedź LaLumiere. Podobno mają tam bardzo dobrych fryzjerów. Zresztą możesz przy okazji zadbać o siebie kompleksowo, bo można tam oddać się różnego rodzaju zabiegom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka1980
Ja polecam Studio Urody Glamshine w Poznaniu. Chodze do Pani Izy, jest rewelacyjna, ale mają tez nowego fryzjera z Trendy - podobno też jest świetny. podaje stronkę www.glamshine.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kino 5 d poznan
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Poznań:10 zł zamiast 20 zł za Niezapomniane Przeżycia Podczas Seansu w Kinie 5D Extreme - Poczujcie Dźwięk, Zapach, Wodę! http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,105464?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu cos super
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Poznań:79 zł zamiast 200 zł za Jeden Rytuał dla Ciała -Czekoladowa Euforia lub Cappuccino Experience lub Zabieg na Bazie Białego Wina w Samui SPA plus 60% zniżki na Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs Metodą Nouveau Lashes http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,106678?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vena30
Anq25 czy mozesz mi podac jakis namiar na siebie? moze mail? probowalam cie odnalzc na myfryzjerzy.pl ale nieskutecznie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara35
Witam wszystkich serdecznie Kilka ładnych lat temu scinałam się w salonie Kameleon w Poznaniu na ul. Wrocławskiej 25A. Pracowała tam m.in. Pani Agnieszka. Rewelacyjna fryzjerka. Teraz niestety jest tam inny salon a ja nie mogę znaleźc Pani Agnieszki. Czy ktoś może mi pomóc? Podac jakiś namiar? Plisss....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwis www.naszauroda.pl/Fryzjer/Poznan/ zrzesza najlepszych fachowców w tej dziedzinie. Dlatego, jeśli szukasz profesjonalnego stylisty fryzur w Poznaniu, koniecznie wejdź na www.naszauroda.pl/Fryzjer/Poznan/ Znajdziesz tam oferty salonów, wraz ze zdjęciami i cennikiem, a także opinie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela00111
Ja wykonywałam ostatnio farbowanie włosów w salonie www.salonmagia.eu, oczywiście dobrze dobierają kolory i jest przystępnie cenowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to może Strefa Urody Katarzyna Pielka? Ja chodzę wyłącznie do tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze korzystam z usług tego salonu http://miastokobietpoznan.pl/studio-fryzjerstwa/. Jestem bardzo zadowolona zarówno z wykonanych fryzur jak i z podejścia do klienta. Panie zawsze wszystko dokładnie dopracują i nie zdarzyło mi się nigdy żadne niedociągnięcie jak to było w innych salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie polecam kontakt z bibiuti od długiego już czasu jestem ich stałą klientką i naprawdę mi się podoba ich poziom usług. Bardzo fajni ludzie, dobra obsługa, bez dwóch zdań miejsce, gdzie po prostu można zadbać o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×