Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ivona3292

Co na prezent?

Polecane posty

Szukam pomysłu na prezent dla chłopaka na 20 urodziny. Najgorsze jest to, że on praktycznie wszystko ma;/ Interesuje się muzyką i sportem( piłka nożna, tenis). Chciałabym żeby to było coś do 70 zł. Chyba że to coś naprawdę fajnego to może być więcej. Czekam i z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałaś jak długo jesteście razem, ale myślę, że na pewno jakąś tam "wspólną historię" już stworzyliście. Może pomyśl o jakiejś fotoksiążce? To taki uniwersalny prezent, sama planuję sprawić tego typu album dziadkom. Jeśli jesteś zainteresowana, tutaj masz link - http://www.superfoto.pl/fotoksiazka_fotoalbum.html - prezentują się te książki naprawdę elegancko, no i zawsze to miła pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka N-ka
moze plyta jakiegos zespolu ktory lubi albo koszulka jego ulubionej druzyny pilkarskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aakk
ładny pasek skórzany, tylko nie taki badziew ze sklepów dla młodzieży, coś pożądnego, tylko boje się że 70 zł może być mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chłopakowi na rocznicę zrobiłam album z naszymi wspólnymi zdjęciami + teksty jego ulubionych piosenek lub takich, które mi się z nim kojarzą (starałam się wybrać głównie te o miłości, w końcu to prezent rocznicowy :D). Możesz też nagrać mu płytę ze składanką jego ulubionych piosenek :) Albo kpić mu jakąś poszukiwana przez niego płytę. Możliwości jest dość dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×