Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeehhhhhh

ule miałyście partnerów seksualnych i ile macie lat dziewczyny?

Polecane posty

Gość Moralny mężczyzna
Tylko dziewica zasługuje na prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_1875348
19 lat, jeden partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jestes taki wscipski/wscipska to Ci powiem dlaczego- bo przepadna alimenty na mnie od mojego ojca. A moj chlopak nie ma ani zony, ani dziecka z zadna inna dziewczyna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO DIANKA90
NIE MA TO JAK ŻYĆ ZA PIENIĄDZE KOGOŚ. TWÓJ STARY PRACUJE A TY SIE DUPCZYSZ I DZIECIAKI ROBISZ. OTO NOWA MŁODZIEŻ: KASE OD STARYCH CIĄGNĄĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa widze gowno wiesz o zyciu i masz jakas prymitywna teorie! A moj stary nie placi mi ani zlotowki, alimenty mam od Ciebie- podatnikow z funduszu alimentacyjnego. Boli jeszcze bardziej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO DIANKA90
NIE BOLI. BO JA PRACUJE I NIE MAM SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ. POTRAFIE NA SIEBIE ZAROBIĆ. A NIE WYŁUDZAĆ PIENIĄDZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, dlatego ja koncze szkole, zeby tez moc sie utrzymac i nie zerowac na Tobie podatniku, a i nie wyludzam, tylko dostaje to co mi sie nalezy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carroll
22 lata, 15 partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Dianka90
"CO MI SIĘ NALEŻY" TYPOWA GATKA NIEROBA Z SOCJALISTYCZNĄ MENTALNOŚCIĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowno prawda, przysluguja alimenty, to je pobieram! Taaa jak bym miala wszystko gdzies i chiala cale zycie kwitnac na zasilku to bym olala szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moralny mężczyzna
Prawiczku na stos z takimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka_juana
22 lata - 13 partnerów (ostatni niech takim pozostanie) Czepia się trochę tej przeszłości i ciężko mu z tym, ale zna całą prawdę od początku. Aha i straciłam dziewictwo w wieku 19 a drugi facet jak miałam 20 lat. Różnie bywa... A propo chorób, robiłam pakiet badań ostatnio i jestem zdrowiutka. Koleżanka dziewica- ma HPV .... nie ma reguły, przez petting też można złapać.. Pozdrowienia i dla tych liberalnych i dla konserwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka.B
Upupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze ze sie czepia
przeszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ech
Dlaczego dobrze? Ja sie nie czepialam moich bylych , ze chodzili na dziwki, ze urzadzali sobie orgietki z dwoma lachonami naraz, ze lazili pijani i robili podejrzane interesy. O wielu sytuacjach nie wiem i wiedziec nie chce-bo po co mi to? Czy gdybym wiedziala to wszystko przed tym , jak sie zaczelam z nimi spotykac, zdecydowalabym sie ponownie na zwiazek? Oczywiscie, ze tak. Byli podobni do mnie temepramentalnie, wcale mi ich przeszlosc nie przeszkadzala. Odwrotnie, gdyby bymi moralizatorskimi prawiczkami to mocno zastanowilabym sie nad byciem razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze twoj facet to porzadny
gosc i nie mial bujnej przeszlosci i dlatego sie czepia. Ma racje. Ja popieram takich facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24letnia dziewica
j.w.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chory ten narod
porzadny=leszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od kiedy porzadny to leszcz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest tak
Liczbę partnerek faceta podziel przez 2, a liczbę partnerów kobiety pomnóż przez 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaana
mam prawie 17 lat. raczej nigdy nie myslalam o tym zeby miec partnera seksualnego ale jakos tak sie potoczylo, ze aktualnie takowego posiadam. w sumie nasz 'zwiazek' (bo nie nazwalabym tego tak) nie opiera sie tylko i wylacznie na seksie. czesto np wychodzimy na piwko, ogladamy film, idziemy na spacer. ale nie jestesmy razem. ani ja ani on nie chcemy miec partnera. on jest tylko moj, ja tylko jego, ale nie jestesmy razem czesto to przypomina taki normalny zwiazek ;) dobrze mi z nim . i nie ma kłótni o niewiadomo co. jestem strasznie szczesliwa :)) na poczatku mialam jakies wyrzuty do siebie ze tak... ale ogolnie pomogla mi pewna osoba. dobrze spedza mi sie czas z nim, jak i dobrze jest mi z nim w lozku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enri
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 lat 2 partnerów, ten obecny mi odpowiada nie szukam więcej ;) chyba jestem nienormalna wnioskuję czytając was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 20 lat...
... i chlopaka, jestem dziewica i chce jeszcze zaczekac, ale on i tak potrafi sparwic mi przyjemnosc na rozne inne sposoby ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 40 lat
i mialam 6 partnerow. To BARDZO skromnie jak na dzisiejsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×