Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co bardziej boli

Co boli bardziej niż poród?

Polecane posty

Gość gość
Ból nastawienia na żywca skreconej stopy w kostce , ból okładow z jodyny na otwarte rany , szycie po porodzie , lyzeczkowanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeżyłam dwa porody i choć pod względem bólu do najprzyjemniejszych nie należały bo bolało mocno to jednak chyba wolę urodzić dziecko niż cierpieć na ból zęba. Teraz właśnie mnie boli jak jasna cholera i po stokroć wolałabym być teraz na porodówce i mieć skurcze niż użerać się z tą bolącą ósemką. W czwartek wizyta u dentysty, której również boję się bardziej niż porodu. To jakiś koszmar... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oderwanie całego paznokcia od macierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atak kolki nerkowej w ciazy bolal mnie bardziej niz porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę, że leczenie kanałowe! Przeżyłam jeden poród i dwa leczenia kanałowe i chyba to drugie bolało mnie bardziej. Ale przynajmniej można sobie uprzyjemnić to przeżycie lodami, ostatnio trafiłam na taki artykuł https://zdrowie.enel.pl/artykul/co-jesc-po-wizycie-u-dentysty-lody i muszę wypróbowac następnym razem (ale oby nie szybko!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie bolalo mnie w zyciu bardzjsj niz porody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem są gorsze rzeczy niż poród... Właściwie to czemu piszecie o tym w tak tak negatywnym świetle. Rodzi się dziecko, to szczęście. Chyba każda z nas wie jak wygląda poród... Czy boli najbardziej na świecie? Przyjemny nie jest, ale bez przesady. Są gorsze sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból zęba bardziej boli:-) mama 3 dzieci urodzonych naturalnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwichnelam kostkę tak pozadnie i naderwalam wiezadlo. Bolało bardziej w momencie zwichniecia niż skurcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u dentysty dostaje sie znieczulenie, jak was boli zab przed dentysta to wezcie sobie srodek przeciwbolowy, a na porodowce nie zawsze dostaniecie znieczulenie, jak mozna porownywac bol zebu do porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz zapalenie okostnej plus nerw ktory bolac rozwala ci czaszke to nie pomoga ci proszki , bol gorszy niz wszystkie skurcze porodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pekniecie jajowodu przy ciąży pozamacicznej bolało mnie o wiele bardziej. Myślałam że umrę z bólu jak lekarz mnie badał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u dentysty dostaje sie znieczulenie, jak was boli zab przed dentysta to wezcie sobie srodek przeciwbolowy, a na porodowce nie zawsze dostaniecie znieczulenie, jak mozna porownywac bol zebu do poroduusmiech.gif Można. Czasem znieczulenie u dentysty też nie działa. Po za tym teraz w większości szpitali jest znieczulenie. Jest multum metod na żeby zmniejszyć bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwanie paznokcia... nigdy nic mnie nie bolało tak bardzo a rodziłam naturalnie bez znieczulenia kilkanaście godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzę w czerwcu pierwsze dziecko i szczerze to panikuje na samą myśl o porodzie. Najgorzej jest w noc, czasami całą noc spać przez to nie mogę jak sobie pomyślę, że to już w czerwcu. Dla mnie sam ból miesiączkowy to koszmar, który bardzo mi doskwiera i utrudnia funkcjonowanie w pierwszym dniu. Czasami muszę wziąć wolne w pracy, bo mdleje z bólu. To jak musi poród boleć??? :/ Masakra. Wszystko co dotyczy porodu i spraw okołoporodowych (połóg itp) przeraża mnie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atak kolki nerkowej zdecydowanie, ponoc rodzenie kamieni tez mega boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.55 to zalatw sobie cesarke, mniejszy ból, łagodniejszy polog i nienaruszone krocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie boli tak jak życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Rodzę w czerwcu pierwsze dziecko i szczerze to panikuje na samą myśl o porodzie. Najgorzej jest w noc, czasami całą noc spać przez to nie mogę jak sobie pomyślę, że to już w czerwcu. Dla mnie sam ból miesiączkowy to koszmar, który bardzo mi doskwiera i utrudnia funkcjonowanie w pierwszym dniu. Czasami muszę wziąć wolne w pracy, bo mdleje z bólu. To jak musi poród boleć??? :/ Masakra. Wszystko co dotyczy porodu i spraw okołoporodowych (połóg itp) przeraża mnie strasznie. Kochane, im bardziej się boisz tym będzie gorzej. Pamiętaj że każdy poród jest inny, a nie ktore kobiety bardzdo wyolbrzymiają ten ból. Nie mówię wszytskie tylko niektóre. Poczytaj o fazach porodu, poczytaj pozytywne historie. Ich jest długo. Nie skupiaj się na negatywach tylko na pozytywach. Cesarka oki, ale pod warunkiem że nie będziesz czuła się na siłach rodzić... To nie jest aż takie straszne. Uszy do góry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łagodniejszy polog w przypadku cesarki? To chyba żart...rodzilam mc temu. Naturalnie bez nacinania, nie peklam. Po 3 dniach w szpitalu odkurzylam, pralam i wrocilam do normalnego życia. Moglam brać synka na ręce. W szpitalu już normalnie funkcjonowalam. Odp na pytanie- dla mnie to też był największy bol jakiego doswiadvzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupota takich debilnych kafeterianek jak autorka. Tematy z d**y wzięte :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bla bla bla bla bo ty nie bylas nacinana bla bla bla a ja bylam cala pocieta plus mialam peknieta kiszke stolcowa ktora tez byla zszyta i co ty na to??? moj ppolog byl dlugi i koszmarnie bolesny a po cc jak wstalam do pionu to juz smigalam , po dwoch dniach do domu poszlam , moglam sikac i robic normalnie kupe , moglam normalnie na d***e siedziec !! szwy nie bola , nawet nie bralam zadnych srodkow przeciwbolowych chociaz moglam , szwy troche ciagna w pierwszym tygodniu dlatego wazne zeby sie z rana rozruszac ot caly dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:40 "Łagodniejszy polog w przypadku cesarki? To chyba żart...rodzilam mc temu. Naturalnie bez nacinania, nie peklam. Po 3 dniach w szpitalu odkurzylam, pralam i wrocilam do normalnego życia. Moglam brać synka na ręce. W szpitalu już normalnie funkcjonowalam. Odp na pytanie- dla mnie to też był największy bol jakiego doswiadvzylam" w czasie cesarki macica jest czyszczona, potem krwawienie jest mniejsze niz po porodzie sn, ja po cesarce dochodzilam do siebie 2 dni, przez 2 dni czulam ze mnie cieli, a pozniej juz bylo tylko lepiej, w pon rano mnie cieli a w piatek po poludniu wychodzilam do domu, wogole nie czulam ze jestem po operacji i krwawienie mialam mniejsze niz kobiety po sn, moze to zalezy od lekarza ktory robi cesarke ze jedne kobiety dochodza szybciej do siebie a inne dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane, im bardziej się boisz tym będzie gorzej. Pamiętaj że każdy poród jest inny, a nie ktore kobiety bardzdo wyolbrzymiają ten ból. Nie mówię wszytskie tylko niektóre. Poczytaj o fazach porodu, poczytaj pozytywne historie. Ich jest długo. Nie skupiaj się na negatywach tylko na pozytywach. Cesarka oki, ale pod warunkiem że nie będziesz czuła się na siłach rodzić... To nie jest aż takie straszne. Uszy do góry :* X X Dzięki za słowa otuchy. Na ogól staram się myśleć, że będzie ok, cieszę się na myśl o dziecku. Nachodzą mnie jednak takie momenty, niestety głównie przed snem, że myślę o porodzie i tym bólu. Cesarki też się boję, generalnie każda ingerencja medyczna w moje ciało jest mi straszna. Z drugiej strony, kobiety rodzą dzieci od zarania dziejów i jakoś to się wszystko toczy, więc może faktycznie nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dzięki za słowa otuchy. Na ogól staram się myśleć, że będzie ok, cieszę się na myśl o dziecku. Nachodzą mnie jednak takie momenty, niestety głównie przed snem, że myślę o porodzie i tym bólu. Cesarki też się boję, generalnie każda ingerencja medyczna w moje ciało jest mi straszna. Z drugiej strony, kobiety rodzą dzieci od zarania dziejów i jakoś to się wszystko toczy, więc może faktycznie nie będzie tak źle. X X Pomyśl może nie o bólu, ale o dziecku. Nakręcasz się, przez co jeszcze bardziej się spinasz. A to nie pomaga podczas skurczów. Mi pomagało oddychanie i skupianie się na czymś innym niż ból ( chociaż to czasami było trudne). W gruncie rzeczy nie było masakry. Nawet szybko poszło, ale też dlatego że też trochę czekałam w domu. Każdy poród jest inny. Możesz pomyśleć o rodzeniu w basenie, znieczuleniu ZZO. Trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy nie doświadczyłam koszmarniejszego fizycznego bólu niż poród. Bardzo źle go wspominam.

Ale ból psychiczny jest jeszcze straszniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli ktoś pisze że ból zęba gorszy jest tzn że miał łagodne bóle porodowe. Ja miałam takie że nic z tym się nie równa a ząb też mnie bolał nie jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sparingi w moim klubie bokserskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chyba ból przy porodzie był najgorszym bolem bo te skurcze trwały kilka godzin zazwyczaj bol ze zlamania itd nie jest bolem tak dlugim bo zaraz Cie opatruja daja leki przeciwbolowe itd

miałam złamanie otwarte i w sumie bolalo chwile ale pozniej jakbym czucie stracila i japonski nozem ucielam skore z palca oczywiscie mam taki "brak" w palcu, troche bolało , raczej gorszy byl widok krwi. Bol z porodu wspominam traumatyczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×