Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stanlej40

Poszukuje Syna

Polecane posty

Gość stanlej40

Zwracam sie z prosba do Polskich obywateli mieszkajacych w Szwecji,lub tych kturzy wyjechali do pracy w szwecji.O informacje o mojim synu Dawidzie ktury wyjechal do Szwecji do pracy.Dzwonil i ja do niego dzwonilem a od 2 miesiecy niema znaku zycia .Syn porusza sie starym passatem na dolnoslaskiej rejestracji.Wybral sie na zbiur jagud.Prosil bym o jakas informacje bo zawalu dostane.Z tego co wiem jest tam tez duzo innych narodowosci. Czy Szwedzi dobrze traktuja Polakow Prosze o karzda informacje.Wybral bym sie do szwecji ale nieznam szweckiego ani angielskiego.Pozdrawiam Stanislaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykro mi nie mogę pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę ci pomóc
jestem koniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanlej40
Debila i innym zwierzaka dziekuje.Ale jaja to w kabarecie.Myslalem ze tu sa powarzniejsi ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyliżanS
Z tego co się orientuję to Polacy jadą do Szwecji aby powędkować na pstrąga potokowego w ramach przyjemności albo aby popracować i raczej nie chodzi o zbieranie jagód lub innych borówek, jadą aby zbierać tak zwany HIORTON , czyli dziko rosnące maliny - podobne do malin rosnące w miejscach bagiennych , wrednie to się zbiera ale forsa z tego jest spora , niebezpieczeństwo istnieje na torfowiskach i lepiej nie być samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×