Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klitajmestra

Czy w każdym żarcie tkwi prawda

Polecane posty

Mam pytanie, zwłaszcza do Panów. Jeśli mężczyzna mówi kobiecie, niby w żartach, że miałby ochotę na seks z nią, czy można to traktować poważnie, czy też jest to tylko żart? Innymi słowy - czy sprzedalibyście taki żart kobiecie, która wam się nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japi hapi
w tym zarcie nie tkwi prawda tylko on caly jest prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle żartuję, żeby dziewczynę "wybadać", sprawdzić, czy podejmie wyzwanie. Żart to taka niezobowiązująca prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 27 lat
mój kolega z pracy cały czas sobie tak żartuje,ale wczoraj to przegiął pałę i powiedział,że chciałby pokazać mi swojego smoka :-/ trochę go zgasiłam i chwilowo się do mnie nie odzywa :-P co o tym myśleć? zaznaczam że znamy się miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 27 lat
też tak myślę głupek jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 27 lat
wiedząc że mam chłopaka chce się ze mną umówić i żebym wymieniła chłopaka na lepszy model czyli jego... oczywiście z tym lepszym modelem to też takie żarciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może być niemiłe, zresztą dżentelmen pewne sprawy powinien komunikować inaczej. Tylko, że mnie ten, o którym pisałam, podoba się tak bardzo, jak dotąd żaden inny. Mam 30 lat, a na żadnego NIGDY takiej chcicy nie miałam. BA! Nawet w 20%. Więc bardzo bym chciała, żeby jego żarty nie były żartami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 27 lat
to podejmij wyzwanie i też zacznij żartować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, sprawa jest odrobinę bardziej skomplikowana. Ja niby tez żartowałam. Kiedy on niby zaproponował, ja się niby zgodziłam. ALE! On na pewno nic więcej nie zrobi, ponieważ jestem mężatką:( Wiem, jak to pusto brzmi, ale mi naprawdę nigdy do głowy nie przyszło, żeby zdradzać męża. Do momentu, aż poznałam tego. Wciąż o nim myślę i te wyrzuty sumienia:( Stara, a durna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 27 lat
wiesz co,ja też niby lubię tego kolegę i nie chciałabym żeby się do mnie nie odzywał,ale chyba nie warto tego zaczynać co? zwłaszcza że to w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy kiepsko, zwłaszcza, że kogoś masz. Chyba że wolisz tego z pracy, niż własnego. Życie jest takie skomplikowane:( Mój nie jest z pracy, rzadko go widuję, ale kiedy mam zobaczyć, normalnie mnie rozwala. Ech! Ale przyznaj, że to miło jednak, kiedy się wie, że się na kogoś działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 27 lat
no,bardzo miło :-) wolę swojego,ale tamten też jest niczego sobie. no i powiew świeżości :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 27 lat
gdyby tak można było mieć dwóch,albo cały harem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, dlaczego w naszej kulturze seks pozamałżeński uznawany jest jako coś złego? Tak to bym się bzyknęła i spokojniutko wróciła do męża, którego bardzo kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienka
ona, a co mu odpowiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 27 lat
:-D przemyśl to dobrze,bo możesz baaaaardzo żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że tego nie zrobię, ale może chociaż jakiś buziaczek? Że z nim do łózka nie pójdę, to na pewno. Ale pomarzyć każdemu wolno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 27 lat
że bardzo wątpię,żeby miał mi coś ciekawego do pokazania. on jest ode mnie młodszy,więc ma trochę kompleks na tym punkcie i nie chce żebym go traktowała jak dzieciaka.może trochę przegięłam ale mnie wkurzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po co tak mówić kobiecie, której nie chcesz? Bez sensu! Jak mi się facet nie podoba, to mi nawet do głowy nie przyjdzie, żeby z nim na takie tematy wchodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 27 lat
zgadza się po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 27 lat
he he,mój kolega mi zaproponował,żebym zerwała z chłopakiem. bo on się nie bawi w trójkąty,hahaha. ale przynajmniej resztkę uczciwości ma chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonko 30-letnia, a jakbyś zareagowała na to, gdyby Twój mąż Ci powiedział, że przespał się z jakaś swoją koleżanką, bo bardzo go pociągała. Ale on jej nie kocha, bo kocha tylko Ciebie, a tamto to był tylko seks. Czysty seks... :P P.S. Szanuj się, bo inaczej nikt Cię szanować nie będzie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 27 lat
to było do mnie czy do klitajmestry? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×