Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aisha1979

niepotwerdzone objawy ciazy

Polecane posty

mam pytanie jestem 4 lub 5 dzien po staraniach i od poczatku po... mam bole podbrzusza, jajnikow i to ciagle uczucie mokrosci jak na okres a do planowanej miesiaczki jeszcze 10 dni . od tego czytania i myslenia wkrecam sobie ze moze jestem w ciazy bo bardzo bym chciala a nie chce sie kolejny raz rozczarowac. wiem ze musze czekac bo na test jeszcze za wczesnie ale te bole sa dosc zastanawiajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEZ MIAŁAM
takie bole jajikow. myslałam ze to zagniezdzanie jajeczka. ale dupa! niestety nie byłam w ciazy. no i maiłkam sluz biały metny, piersi mi urosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam klocia w dole podbrzusza, zawsze przed okresem bylam rozdrazniona, humory miewalam ze zkoda gadac... a w tedy nic, zero humorow wrecz przeciwnie tryskalam humorem jak nigdy. Pozniej gdy miala przyjsc miesiaczka zaplamilam jedna kropelka krwi i nic przez caly dzien, test zrobilam tego samego dnia co okres powinnam miec i 2 kreski wyszly. a dzis jestem szczesliwa mama 7 tyg. Julitki. Powodzenia Troche cierpliwosci kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki za wsparcie Mona:) tylko ze ten czas oczekiwania strasznie sie dluzy a mimo tego trzeba na siebie uwazac zakladajac ze moglabym zajsc a chce zeby wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×