Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielkiemistudia

list motywacyjny, porażka

Polecane posty

Gość wielkiemistudia

od kilku dni próbuję napisać list motywacyjny... przeszukałam wiele stron ze wzorami, dobrymi radami itp... i nic... jestem świeżo po studiach, nie mam żadnego doświadczenia (tak, teraz w sumie trochę żałuję że zamiast w wakacje leniuchować, nie szukałam sobie jakichś praktyk) Poziom znajomości języka - żenada... nie mam chyba talentu, predyspozycji:( co do głowy wleci zaraz ucieka... a na tych stronach jest napisane: napisz co potrafisz, gdzie pracowałeś, pochwal się znajomością języka... ble ble czy ktoś miał tak jak ja... zero doświadczeń, słaby angielski, a mimo to pracodawca dał mu szanse pokazać, że szybko się uczy... że nie jest zerem mimo tego mgr inż. przed nazwiskiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkiemistudia
cóż... muszę sama się z tym zmierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenaaa
mam podobną sytuację tyle że ja jestem rok po studiach i dwa lata pracowałam. Niestety nie w zawodzie, więc żadne to doświadczenie. Normalnie porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jungle
ja mam LM tak jakby ogólny - a sytuacje podobną do Twojej:) od 2 msc szukam pracy i też nic - a list troszkę przerabiam za każdym razem jak go wysyłam - zmieniam stanowisko i w zależności od stanowiska na które aplikuję to albo coś dopisuję albo coś usuwam, żeby to jakoś wyglądało - byłam na kilku rozmowach ale na razie lipa aaaa i jak będziesz wysyłać lm to patrz dokładnie na ogłoszenie czy rekerutacje prowadzi bezpośrednio pracodawca czy jakas agencja - żebyś do tej samej agencji aplikując na kilka różnych stanowisk nie wysłała za każdym razem tego samego cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jungle
miało być tego samego LM:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkiemistudia
ech jednak nie jestem sama w takiej głupiej sytuacji:) wiem że gdybym jeszcze raz miała od początku przechodzić te studia wiele rzeczy zrobiłabym inaczej... ale niestety, było minęło dziękuję za słowa otuchy:) niestety na necie nie ma żadnych ofert pracy która byłaby zgodna z tym co by mnie interesowało... chciałabym pracować że tak powiem w metalach;) coś na zasadzie badania materiałów metalowych, mikroskopy, twardościomierze i te sprawy... ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkiemistudia
dziękuję jungle za ostrzeżenie, o sprawdzaniu komu wysyła się LM:) faktycznie kiepsko wysyłać ciągle to samo agencji wystawiającej różne oferty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jungle
spoko głowa do góry:) może bierz na razie pod uwagę ogłoszenia nawet na jakies małe zlecenie albo szukaj pracy gdziekolwiek - zawsze możesz potem zmienić na metale:) a i polecam tą stronkę http://www.rozmowakwalifikacyjna.pl/ może już ją znasz? jest świetna jeśli chodzi o przygotowania do rozmowy i inne takie - mi bardzo pomogła kiedy szłam na rozmowę - w życiu nie byłam tak przygotowana! a co najważniejsze rozmowa prawie w całości była taka jak podają na tej stronce więc nie byłam niczym zaskoczona:) koniecznie przeczytaj tam forum - jest tam wiele cennych uwag, ja nawet zrobiłam sobie z tego małą ściągę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkiemistudia
dziękuję jungle:) na pewno wszystko przeczytam:) na razie ni e było mi dane poznać smak rozmowy kwalifikacyjnej ale wszystko przede mną;) będę gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×