Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzycielka W

Mój york.

Polecane posty

Gość marzycielka W

Witam,od kilku tygodni mam yorka i w związku z tym wiele radości,ale i pytań.Jeśli macie ochotę wymieniajmy swe doświadczenia.Istnieją fora dla yorkomaniaków,ale ja czuję się na nich obco,wolę kafeterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadisza
Ja także mam yorczka,rocznego więc największe kłopoty i naukę czystości mam już za sobą,ale to świetny pomysł z tym topikiem,ja chętnie doradzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka W
cześć amadisza............. miło że oferujesz swa pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z zielonego....
ja mam pytnie dotyczace szczepienia i kwarantanny.Czy po drugim szczepieniu piesek musi przechodzić kwarantannę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka W
Kwarantanna dotyczy pierwszego szczepienia a drugiego już nie.Moja sunia jest właśnie po drugim szczepieniu i weterynarz powiedział ze mogę wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadisza
Mój piesek uczył się czystości 2 miesiące,długo czy nie....sama nie wiem,ale wymagało to od nas pilnowania,obserwowania i wstawania na jego zawołanie,czyli kiedy tylko się przebudził. Cierpliwość...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobyla
Jakoś mało tych yorkomaniaków,a ja myślałam że jest nas sporo:)Jestem ciekawa czy nakładacie swojemu pieskowi balsam po kąpieli,jeśli tak to jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malo bo wiekszosc ludzi uwaza
yorki za szczury albo zbiory wad genetycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam yorka suczke
ponad 2 lata i planuje kupić drugą :) Z nauką siusiania na dworze nie miałam problemu, na początku nauczyłam ją załatwiać się na balkonie na gaziecie, później wypuszczałam ją często do ogrodu i po tygodniu już sama zaczęła chodzić koło drzwi kiedy chciała wyjść. Jeśli masz jakieś pytania to pisz, chętnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam yorka suczke
Mam odżywkę dla mojej suczki ale nie zawsze jej używam, może raz na 3 kąpiele. Kąpieli to on szczególnie nie lubi więc staram się zrobić to szybko a czekanie 5 minut z odżywką w wannie to problem bo piesek chce uciekać więc używam odżywki od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×