Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lesbijeczka

Umawiam się na randkę z kobietą z ogłoszenia.

Polecane posty

Ma do mnie przyjechać w piątek wieczorem i odjechać w sobotę. Liczy na dłuższą znajomość/przyjaźń, ja zresztą też. Tylko jest nieśmiała i nie planuje od razu pieszczot. Ja chciałabym ją jednak uwieść. ;) Jakieś rady mile widziane zwłaszcza od kobiet. Jak chciałybyście zostać uwiedzone przez kobietę? Chyba że są panowie, których dziewczyny mają to za sobą, to rady też mile widziane. :) I w ogóle jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos na rozluznienie..porozmawiajcie o swoich pragnieniach i bedzie extra..;-) Trudno powiedziec wprost jak mozna uwiesc kobiete, bo kazda z nas jest inna..Zycze extra uniesien i doznań:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Larwka, czy wiesz, że Cię uwielbiam? :) Świetnie się Ciebie czyta, musisz być fantastyczną dziewczyną. :) Coś na rozluźnienie będzie na pewno. Ale czy czekać aż ona mnie pocałuje, czy mam sama ją pocałować? :) Nie cierpię się narzucać, może być trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfrewq
przepraszam,ale nie toleruję lesbijstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje zamiłe słowo👄 Mam pytanko czy to Twoje takie pierwsze spotkanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pierwsze, miałam jedno takie spotkanie w 2006 roku, ale już nie pamiętam jak zaczęłyśmy się całować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas kobiet wazna role gra wiez emocjonalna i nadawnaie na tej samej fali..mysle ze wspolnie przygotujcie jakas kolacje, winko musowo do tego i zacznijcie rozmawiac o fantazjach..mozesz pokazac jej swoje sexi ciuszki, zapros ja do do wspólnej przebieranki(ja to uwielbiam mmmm) ..i delikatnie niby ukratniem dotykaj jej reki, ud, pupci..kochana dalej samo przyjdzie.Dziewczyny bardzo rajcuje dotykanie włosow, kizianie za uszkami..mizianie po szyjce..zobaczysz sama kiedy zaczniecie sie całowac;-) Nie bede wiecej pisala co ja bym zrobila, bo juz mam mokro:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś alkohol na rozluźnienie, rozmowa, patrz jej w oczy :D A później już jakoś powinno pójść gładko. Z tym, że nie na pewno. Powodzenia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Larwka super piszesz, aż nabrałam ochoty na Ciebie i też mi się zrobiło mokro... ;) Mam jeszcze jeden problem. Oczywiście mojej byłej kochance robiłam minetkę namiętnie i z zapałem, ale jestem prawie pewna, że nie miała orgazmu. Ja minetkę miałam parę razy w życiu i też nigdy nie doszłam podczas niej do orgazmu, więc właściwie nie wiem, jak doprowadzić moją nową dziewczynę do orgazmu.... Larwka, jakieś rady odnośnie minetki?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze ale nic na siłe..Mozliwe ze w pierwszej minucie sie wycofa..wiec odczekaj i nie naciskaj;-) Miałam kiedys taki przypadek ze sama sie wycofałam..cos mi nie pasowało..ale moje kumepla zaprosiła mnie do wspólnej kapieli..mydliłysmy sie nawzajem..dotykałysmy niby ukradkiem..a potem podczas balsamowania to ja zaczełam ja całowac namietnie..echh przezajebiscie to wspominam no i powtarzam ma sie rozumiec:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale co z tą minetką? :) To ważny punkt pieszczot dziewczyny z dziewczyną, jeśli nie najważniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga musicie sie na zwajem dobrze rozpalic pieszczotami..dotykiem..czułymi słowkami..liz jej wewnetrze partie ud..masuj paluszkiem łechtaczke i jak juz bedzie sie mocno wiła zacznij ją lizac języczkiem..mozesz tez w trakcie wsadzac jej paluszki do muszelki..ale uwazaj zeby nie zadzierac paznokciami;-) Mozesz tez zrobic przerwe ,jak poczujesz ze juz sie zbiza..przekrec ja na bok i zacznij całowac posladki..masujac jednczesnie muszelke.połoz sie najej plecach i paluszkami masuj łechtaczke...delikatni przekrec na plecki...echhh...potem jak zaczniesz ja tam lizac. soczki...dojdzie i to szybko..;-) A tak poza tym, to teleportuj sie do mnie ,to Ci zrobie taka ze achhh:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×