Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

havanka

wypowiedzenie?

Polecane posty

Proszę o pomoc. 31 sierpnia złożyłam wymówienie z 2 tyg okresem wypowiedzenia. I w związku z tym mam pytanie kiedy mam iść ostatni dzień do pracy? 11.09 (piątek) czy 14.09 (pon) skoro na wypowiedzeniu było zaznaczone że rozwiązanie umowy nastąpi z dniem 14.09. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w piątek idziesz ostatni dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iustka80
zgodnie z kodeksem pracy bieg dwutygodniowego wypowiedzenia liczy sie od soboty, tj. 04.09.09 + 2 tygodnie to daje 18.09.09 ostatni dizeń w pracy chyba ze pracodawca Ci podzie na ręke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie. Dałam wypowiedzenie za porozumieniem stron( umowa wygasa 14.09) lub jeśli się nie zgodzą to napisałam że mają to potraktować jako dwutygodniowy okres wypowiedzenia. Teraz jestem na L-4 ale muszę iśc do dyrektora bo nie powiedział mi jaką decyzję podjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę tylko o opinie czy data 14.09 która jest na wypowiedzeniu zaznaczona jako data rozwiąznia umowy oznacza że tego dnia już nie idę do pracy czy to jest ostatni dzień pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliska
wg tego co napisałaś jeśli pracodawca się zgodzi to ostatnim dniem jest 14 i wtedy jeszcze jesteś w pracy a jeśli się nie zgodzi to wg kodeksu 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×