Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawa czy herbata

alimenty na 13- stolatka

Polecane posty

Gość kawa czy herbata

interesuje mnie ile ewentualnie można dostać syn otrzymuje 400 zł ale czy to nie za mało dodam ,ze ojciec mieszka i pracuje zagranicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa czy herbata
13-nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.......
wiesz tak na prawdę wiek dziecka nie ma tutaj nic do rzeczy jeśli uważasz że zasądzone alimenty są zbyt małe a ojca dziecka stać na więcej to musiałabyś złożyć podanie do sądu o podniesienie alimentów a ojciec dziecka pracuje za granicą na czarno czy jest to legalna praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa czy herbata
dziękuję za odpowiedz ojciec pracuje zagranicą legalnie już od paru lat ja mam opory przed tym aby poruszyć ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×