Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondyna.d

Rower bez pedałów dla dzieci

Polecane posty

Mam pytanko: ma ktoś może rower bez pedałów dla swojego dziecka? taki do odpychania się nogami? Mój Synek bardzo lubi rowerek, ale po 5 min pedałowania to jest już ciągłe "mamo daj gazu" albo "nie mam paliwa, nie mam mocy" :D dlatego myślę nad tym rowerkiem, samej mi się on jakoś spodobał, a jedzcze jak byliśmy na urlopie to dzieciaczki tam śmigały na takich jakby rowerko-hulajnogach - też to było ciekawe. ale wracając do tematu - macie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam
idź z synkiem do sklepu i niech "przymierzy", a potem kupisz tańszy na allegro :) a w jakim jest wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn ma 3 laka takiego rowerka nie mam gdzie przymierzyć, nawet jak pytałam o takie rowerki w Prudniku, Nysie i w Opolu to patrzyli na mnie jakbym o ufo opowiadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja trzylatka jeździ na takim. Piękny!! cały drewniany, uczy równowagi dzięki temu młoda już jeździ praktycznie na dwóch kółkach. Polecam! Było już wielu kupców na niego. Podobno nie ma ich w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam
to przymierz zwykły, pedały można odkręcić od rowerków typu "składak" 3 latek jeszcze trochę za mały, żeby pedałować widziałam już takie rowerki bez pedałów w sklepie, a raz nawet małego chłopca jak śmigał na takim, śmiesznie to wyglądało, miał nie więcej jak 4 lata, a już utrzymywał równowagę, odpychał się i zjeżdżał z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam
ten, z tego linka jest OK, lekki, pompowane koła, regulowana wysokość, ja bym kupiła :), ale mój synek jeszcze w brzuchu siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLUCHAJ MNIE
ale jak bedzie dziecko sie ciagle odpychac to przeciez tez szybko mu braknie mocy:) wiec dla mnie nie ma roznicy miedzy rowerkiem z a bez pedalow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie mi tez sie zdaje ze on nie jest tak do końcxa wygodniejszy niż ten z pedałami wydaje mi sie ze na tym bardziej i szybciej będzie się męczył noo ale decyzja nalezy do ciebie a tak z wyglądu nawet ładny ale trochę śmieszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokua takie robi
Nazywają się LikeaBike i pewnie możesz je już dostać w Polsce. Tu jest temat w którym o nich pisałam ze dwa dni temu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4205028 Mam taki i jest super, ale nie mieszkam w Polsce więc musiałabyś poszukać kto u was takie dystrybuuje. Zresztą zobacz sobie w linku wyżej. Wkleiłam tam adres ich str. internetowej i film z prezentacją. Moje 3 wypowiedzi są po środku tego topiku i zaczynają się od 'Tu...' i 'A tu...' :) Moje dziecko dostało go w wieku 2 latek. Siodełko się reguluje więc służy po dziś dzień. Sama mam Spoky, ale wydaje mi się że lepszy jest Mountain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam
oj jest, jest różnica jeździłaś kiedyś na takim 3 kołowcu z pedałami, bez łańcucha ? niesamowicie jest ciężko pedałować, żeby się przemieszczać, a rowerki z łańcuchem są potwornie ciężkie, czasem dzieciak stanie całym ciężarem na pedały, a koła ani drgną przejedź się zwykłym rowerem, nie góralem, po sypkim piachu - tak właśnie się czuje małe dziecko na rowerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są podane wysokości - rowerek mam u mamy - odebrała mi go osatnio z serwisu - jakieś smarowanie ale to taki normalny 4 kołowiec - koła chyba 10 i Synek na nim siedzi normalnie, tylko pedałowanie go męczy albo nudzi nie wiem. z wielkością to się nie martwie - ma regulowane wysokości - jak coś to dorośnie, bardziej mnie zastanawia czy dzieci go lubią czy warto go kupić, a jak tak to jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokua takie robi
dzięki niemu nauczyło się od 2 roku życia utrzymywać równowagę i od razu przesiadło z niego na dwu kołowy nie mieliśmy nigdy trzykołowych rowerków ani doczepek do tylnego koła w 'dorosłym' rowerze bo dzieciaki nie miały problemu z utrzymaniem się na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokua takie robi
i chyba ich największym plusem jest to że zimą dzieciaki mogą w nich śmigać po domu bez obawy że zniszczą parkiet jest 100% parkiet 'friendly' :-D zero zarysowań, zero śladów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do born2be
:) hehe to jest to samo KOKUA mam dokładnie ten sam i są teraz cholernie popularne ;) osobiście nie znam rodzica który takiego nie kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokua takie robi - dzięki za info, mi pozostaje chyba tylko allegro bo jakoś tej firmy co podałaś nie znalazłam :( Mi się on spodobał i jakiś z tych z pewnością kupię - akurat my sporo czasu spędzamy na spacerach tak więc napewno Synkowi się spodoba. U nas to jakoś dziwnie jest- bo na rowerku z bocznymi kołami to Synkowi ciężko pedałować, a na kładzie takim całym plastikowym 4 kołowym to śmiga i to czasem za szybko. Tylko ja wolałabym chyba ten rowerek bez pedałów a z pompowanymi kołami bo ten nasz qad przez te plastiki to bardzo hałaśliwy się zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj sorry ty nie jesteś
oj sorry ty nie jesteś born2be, tylko born2love przepraszam, nie spojrzałam dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blondyna
nie ograniczaj się do Allegro, bo na nim polski internet się nie kończy jest dużo polskich sklepów internetowych i najłatwiej znaleźć towar przez google - to jest zaledwie sekunda roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - ten z Kokua 150 eur a ten z allegro 150 zł a jak mam kupić coś co tylko na oko będzie wyglądać fajnie a ma być marną podrobą to echh.. - nie kupuję dziecku zabawek często, a teraz dostał kase na wyprawkę przedszkolną i chcieliśmy mu coś kupić takiego ekstra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleryja
To jest dobra sprawa. Pedałowanie na trójkołowcu to faktycznie "zajecie wymagające krzepy" hehehe :P A tu to własciwie jak dziecko sie zmęczy - to i tak latwiej mu sie tak dowlec do domu, wioząc dupe na siodełku i tylko przebierajac nogami - niż jakby miało dojsć normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleryja
Ja bym tez kupiła dodatkowo hulajnogę, sama miałam jak byłam mała i strasznie mi sie podobała, mozna śmigac jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z naszymi sklepami internetowymi mam same złe doświadczenia - ostatnio kupiłam pokrowiec na auto - był mail wpłać kasę a 2 dni potem info że pokrowców już nie mają - i miesiąc czekałam na kase. a prezent na roczek przyszedł zaledwie po 3 tygodniach od wpłaty. Zraziłam się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blondyna
a to ile on ma lat? bo jak jest duży to nie kupuj tego roweru w rozmiarze mini, tylko co najmniej midi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sklep aktywnysmyk
chyba nie jest taki zły a na allegro są tylko modele Jumper, ale one nie są drewniane i służą bardziej do popisów i akrobacji, coś jak nasze stare BMX-y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady - ja chwilowo zmykam - przemyślę i jeszcze wieczorkiem się odezwe. Jeszcze raz wielkie dzięki - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×