Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondyna.d

Rower bez pedałów dla dzieci

Polecane posty

Gość do ja nie mam
cyt "3 latek jeszcze trochę za mały, żeby pedałować" trzylatek za mały na pedałowanie? Ja również mieszkam w Holandii i powiem Ci, że tutaj dzieciaczki już 2 letnie świetnie sobie radzą na rowerku, więc myślę, że 3 latek nie powinien mieć z tym problemu. Mós synek miał 2,2l. jak jeździł już na rowerku, a mając 4l jeździł bez bocznych kółek. Autorko ja uważam, że problem może być w tym rowerku, może nim się ciężko pedałuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIKEaBIKE jest chyba robiony
w Danii a nie w Niemczech a wszystkie duńskie rzeczy są bardzo bardzo bardzo wysokiej jakości, więc będą to raczej dobrze wydane pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz jest trochę podobny z pierwszego linka na pierwszej stronie, ale ma czarne, gumowane rączki. To naprawdę dobra inwestycja przede wszystkim dlatego, że dziecko wyrastając z takiego rowerka przesiada się na normalny bez bocznych kółek. nie wiem o co chodzi z tym męczeniem się, bo po moim dziecku zmęczenia raczej nigdy nie widać:). zresztą nawet jak się zmęczy, to raczej nie widzę w tym problemu. nasz był kupowany w Niemczech. Tam wszystkie maluchy zasuwają na takich. Blondyna, nie zastanawiaj się tylko kupuj! Nie będziecie żałować:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyna tu masz tańszy
Gość A tu masz kolejną dobrą firmę
Wishbone Bikes sprzedaje roweryki 3w1 nadające się od 1 roku życia! Są z Nowej Zelandii. Jak tak na niego patrzę to myślę, że jak bym nie miała Kokuy to pewnie dałabym mu szansę, bo fajny jest. :) Podaję link do strony: http://www.wishbonedesign.com/index.html I prezentacji: http://www.youtube.com/watch?v=8r9Wcc9-uCQ Mają nawet limitowaną edycję: http://www.wishbonedesign.com/limited-edition.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Off topic-do Born2Love
Pytanie do Born2Love: widziałaś może ostatnio takie niebieskie teflonowe patelnie w Albercie Heijnie na ostatniej akcji? Wzięłaś może taką jedną na próbę? Jeśli tak, to możesz mi powiedzieć jakie one są? Jak się sprawują i czy nic się nie dzieje z tym teflonem? Będę wdzięczna za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukajcie a znajdziecie :D coś w tym jest, ano znalazłam tą Koku'e na allegro, metalowy za "jedyne" 550zł - cena (hmm) no ale firma podobno bardzo dobra: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=725688529 Ketler - ok 250zł: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=723318081 i EasyGo BIKER za 150zł: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=728602318 wszystkie ważą ok 3,5kg ja się uparłam i rowerek taki kupię, jutro jadę do Wrocławia to zajadę jeszcze do BabyMaxa bo tam go baaardzo dawno temu widziałam, to może uda mi się go zobaczyć na żywo... a jak narazie to zbieramy się na spacer z naszym tradycyjnym rowerkiem, na tym choć dogonię Syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ...................
tak na Alleg. jest metalowy Kokua, ale ten metalowy właściwie jest bardziej do akrobacji (cos jak kiedyś bmx) fajniejsze są te z drewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majis
Witam serdecznie, czy posiadacz rowerka BIKER EasyGo mógłby się podzielić opinią na jego temat: czy jest solidnie zrobiony, jak się spisuje "w akcji" itp.? Z góry dziękuję za wszelkie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blondyna
to jaki jest lepszy? drewniany czy metalowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaaa
chetnie tez sie dowiem, bo przymierzam sie do zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw kupiłam ten drewniany EasyBike - nie powiem, fajny, tylko Synek załapał jazde na nim juz po kilku dniach. Rowerek fajny, jedynie mogę się przyczepić do siedzonka, jest obite pomarańczową skorka bardzo delikatna, jak na rowerek dziecięcy powiedziałabym że za delikatną.. Ale Synek od kiedy go dostał to dzień w dzień na nim jeździł - rano do przedszkola, potem jeszcze godz czasem dwie po południu. Teraz na gwiazdkę mój Mąż kupił mu Kokue.. - niby rowerek, waga ta sama tylko ze z aluminium ale mogę powiedzieć że roznica jest ogromna - na tym drewnianym to Synek jedzie , a ja koło niego truchcikiem biegne, a jak Młody siądzie na Kokue to ja za nim sprintem - po godz ja się poddaje - naprawde mam problem go dogonic :( a już jazda po górkach to dla mnie coś strasznego - tym drewnianym po trawie czy po lesie to Synek powiedzmy się toczył, a na Kokua ma jakiś taki amortyzator czy coś - wygląda to jak trojkątny kawałek gumy pod siedzeniem, ale po lesie i górkach też Syn jest szybszy ode mnie a nieskromnie powiem że może super sportsmenką nie jestem ale jakoś na basenie czy na orbitreku nie mam problemów.. ale są też plusy - od wigili do sywestra - tylko tydzień - biegając za Synkiem na nowym rowerku nie przytyłam a jeszcze pozbyłam się 1 kg :D Dlatego szczerze uprzedzam - Kokua nie jeździ - ona zapiernicza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............ulla mulla
Drewniane Kokua też zapierniczają, także nie tylko te metalowe są dobre. To po prostu zajebista firma jest i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jakies swieze linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na nasze polskie chodniki w sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzylatek powinien sobie poradzić na normalnym rowerku z pedałami. Możesz jeszcze zajrzeć na stronę mudserwis.com tam jest spory wybór rowerków dla dzieci, może znajdziesz jakiś interesujący model. Są takie rowerki z rączką do trzymania, żeby można łatwiej zapanować nad dzieckiem i w razie potrzeby popchnąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×