Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrazliwa na cierpienie

prosze zobaczcie TO

Polecane posty

Gość wrazliwa na cierpienie
jakiego kodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............y
pomoglabym ale nie mam pieniedzy sama nawet cygarów se nie kupie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a psik
ciekawa jestem ile bierze sobie ta fundacja prowizji z sumy wplaconej na te konto a ile trafia dla tej adrianny ostatnio tez jakas babka mi przyszla ze chce jakas spende to jej portwel pokazalam to odrazu poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruni1979
a co to znowu jest ,bo jak raz weszlam na topik pomozmy pieskom i widzialam na zywca psa obdzieranego ze skory,ktory po obdarciu jeszcze zyl i patrzyl co z nim zrobili to sie boje ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...../..../.../
to jest jeszcze gorsze :O lepiej ni ogladac , dla ludzi o mocnych nerwach :( a gdzie ten temt pomozmy pieskom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruni1979
To nie moze byc jeszcze gorsze.wole juz nie wiedziec,a do pomozmy pieskom dodana byla petycja do rzadu koreanskiego ktora pewnie gowno da,moge podrzucic jak chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperskijestem
PORTWEL?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×