Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość winrar

wolicie jak jęczy i wzdycha, czy jak cichutko przezywa?

Polecane posty

Gość winrar

bo ja jecze i wzdycham i widze ze go to podnieca,ale moze to wstyd tak glosno sie zachowywac/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winrar
mam wyrzuty sumienia, ze sie tak glosno zachowuje, kiedys sasiad uslyszal, bo mamy cienkie sciany w bloku i gdy mnie spotkal, to powiedzial zebym byla ciszej i od tego czasu mowi na mnie "jęczypala" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echh co za pytanie..jak mi dobrze to nie mysle czy jecze ,czy tez wrzeszcze z rozkoszy tylko to robie..:-P Moj krzyczy np jak ma orgazm a mnie to bardzo rajcuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winrar
pierwszy podszyw pode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winrar
chcialabym zeby moj krzyczal ale on jest cicho :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winrar
jest cicho od tego czasu bo jak kiedys ryknal to wydal z siebie dzwiek jak baran, a ja sie zaczelam smiac, no nie umialam sie powstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winrar-serio
juz nie zaloze tematu bo podszywy są zalosne,' chcialam wiedziec co faceci wolą, moze jak dziewczyna glosno przezywa to nie bardzo sie podoba?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtry789i76857ikj64hu35yg
ja lubie byc glosno, podnieca mnie to:) jak sie masturbuje to tez lubie glosno jeczec i wtedy szybko dochodze:) a partnerow mialam cichych zawsze, czy faceci tez zachowuja sie glosno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winrar
mialam jednego ktory fajnie wzdychal tylko przy oralu, a tak to zawsze w ciszy :( a faajnie byloby posluchac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie podnieca nas jak kobieta jest głośna i jak wiem kobiety też podniacją faceci którzy za chwilę dochodzą tylko my z uwagi na niski głos mamy opory w obawie reakcji partnerki (jak poprzednio napisała )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józek z bagien
winrar jest cicho od tego czasu bo jak kiedys ryknal to wydal z siebie dzwiek jak baran, a ja sie zaczelam smiac, no nie umialam sie powstrzymac ha ha ha ha ha ha ha ha ha ale się uśmiałam,dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×