Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutasek 35

widzenia ojca z dzieckiem w obecnosci matki?

Polecane posty

co do pytania a nie kłótni...ile dziecko ma lat????Jak najbardziej możesz zażądać aby ojciec przychodzil na wizytę u dziecka do Ciebie czyt. w Twojej obecności będzie się z nim spotykał...oczywiście chyba nie będziesz siedzieć obok i sprawdzać co mówi...ale w sądzie możesz zaznaczyć" spotkania mają się odbywać w miejscu zamieszkania dziecka"...no i po sprawie....pozno nie pozno warto żeby kontakt miało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek 35
starsza corka 10 lat, mala 2,5..chodzi o malutkacorek, narazie zabuera do siebie nA 2-czasem 3 goidziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość gość
Witajcie moja sytuacja wygląda tak zostałam sama w 5 miesiącu ciąży on oczywiście mnie zostawił. Wogole się nami nie interesował była rozprawa o ojcostwo nie chciał się przyznać po tym jak sędzia mu powiedział koszty dna itd złapał się za głowę i bez slowa się przyznał zostały zasadzone alimenty w wysokości 350 zł godziny jego wizyt mielismy sobie ustalić było to 2 godziny tygodniowo nie korzystał z tego wogole u dziecka był tylko 2 razy teraz po roku czasu nie obecności wniósł sprawę o niby utrudnianie kontaktów dostał godzinę tygodniowo w mojej obecności. Ja mam nowego partnera za rok bierzemy slub on mieszka za granicą chcielibyśmy tam zamieszkać w 3 co robić w takiej sytuacji ojciec dziecka nigdy nie zgodzi się na wyjazd małego za granicę a wszystko tylko po to by uprzykszyc zycie bo wiem ze chodzi tylko o pieniadze jakiś czas temu dzwoniła do mnie jego matka i krzyczała ze mam wycofać się z alimentow i komornika im wycofać wyzwali mnie od naj gorszej w sądzie sędzia na rozprawie o kontakty wogole nie chciał słuchać co ja mam do powiedzenia bo stwierdził że jego to nie interesuje co było. Co ja mam teraz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybciutozapisacsienajakiskurspoprawnegopisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×