Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bleufille

Możliwe zajście w ciąże?

Polecane posty

Gość Bleufille

Kocham się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, stosunek przerywany. Ostatnio okres spóźniał mi się 8 dni, chodź w sumię czasem mi się to zdaża. Jakiś tydzień po okresie znów się kochałam bez gumek itd. Wytrysk był na zewnątrz, ale od razu po nim znów się kochaliśmy. Chłopak powiedział, że mało brakowało do wytrysku "we wnątrz". Czy mozliwe jest zajście w ciąże? Jest jedna rzecz która mnie martwi, zawsze przed okresem bolą mnie piersi, ale tym razem bolą mnie po okresie, jest to dokuczliwe, nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ile masz lat? Czy prezerwatywy rzeczywiscie są az tak drogie? ehh.. powiem Ci ze mozesz byc w ciazy bo stosowałas stosunek przerywany po okresie, a 90% kobiet około 8-14 dnia miesiaczki juz staje sie płodne i to sa ich najpłodniejsze dni. Czy jak juz się kochacie bez zabezpieczania nie mogłabys sprawdzac swoich płodnych i bezpłodnych dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleufille
Trudno ustalić mi dni płodne i nie płodne bo mam niereguralny cykl. Mam 19 lat, może za mało na ciąże w 21 wieku, heh... Ale wiem, że było by ok, ciężko, ale dalibyśmy sobię rade. Ucieszyłabym się, gdyby... i wiem, że mój chłopak też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ile czasu temu był ostatni stosunek? ja bym lekko panikowała bo jestem lekką panikarą:) najlepiej bedzie jak po prostu zrobisz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleufille
Stosunek byl dokładnie 31 sierpnia, więc prawie tydzień temu, ale na test na wcześnie. Boję się też, że się troche napale na tego bobaska a test będzie negatywny. I tak przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleufille
Zastanawiam jaka jest prawdopodobność, że jestem w ciąży. Bo przecież wytrysku "w" nie było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak kochaliście sie dwa razy pod rząd to w jego drogach mogło zostac trochę spermy z poprzedniego wytrysku, poza tym jak do wytrysku doszło "prawie" w środku to jest możliwość wystąpienia kropelkowania,i możesz byc w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwarka
hej wiesz c u mnei tez nei bylo wytrysku "w" a jednak jestem w 9 mieiacu ciazy :D 19 lat ?? hmm jutro koncze 20 wiec uwazam ze jest to wiek odpowiedni :D pamietaj ze nei tzreba wytrysku w srodku zeby zajsc w ciaze u mnei zawiodlo to ze partner mial wczesneijszy wytrysk tzn polecialo mu kilka kropel spermy czego wcale nei czul a co mnei zapolodnilo a caly wytrytsk byl na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie chcecie jeszcze dzieci, to czemu nie zastosujecie natykoncepcji? jesli wam gumka przeszkadza to ppolecam pigulki..ryzyko zajscia w ciaze naprawde minimalne! ja swoj pierwszy raz mialam bez zabezpieczenia, glupio zrobilam, ale potem od razu do gina i po tabletke '72 h po' pamietam ze powiedzial mi wtedy ze moglby mi w dziesiqtkach wyliczyc ile dziewczyn zaszlo w ciaze przez stosunek przerwyany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleufille
A więc jednak będę musiała zrobić test po upłynięciu 14 dni, czyli w następny poniedziałek. Może to głupie, ale tak przeczuwam, że to jednak nie możliwe. Siwarka gratuluję:) Ja w lutym mam 20, więc jak coś też będę 20letnią mamusią. Być czy nie być;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woman Help
Jak test nie wykaże, zrób sobie w labolatorium badanie z krwi beta hcg - na 100% pokaże, czy jesteś, czy też nie w ciąży ;) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleufille
Tak ostatnio dużo czytałam o tym wszystkim, o preejakulacie i myślę, że moja ciąża nie jest możliwa. Z jednej strony uff... a z drugiej szkoda. Teraz tylko czekam do wtorku by zrobić test. Czekanie wykańcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam, bo czytałam dziś ulotke z testu ciążowego. Pisało, że test najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki. Ja okresu mam dostać coś około 21 września. A teraz 14.09 mija 14 dzień od stosunku. I czy muszę czekać do 21 września żeby zrobić test. Czy tak samo skuteczny będzie jak zrobie 14 dni po stosunku? Pozdrawiam przyszłe i te obecne mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleufille, jeżeli twój chłopak włożył w ciebie penisa bezpośrednio po pierwszym wytrysku to z pewnością jego sperma znalazła się w twojej pochwie. Po wytrysku na żołędzi penisa zostaje dużo nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to we wtorek robię test:) Szkoda tylko, że przy zakupię spotka mnie pewnie nie miły wzrok, typu następna gówniara... 19 lat.. Mało i to, że jeszcze wyglądam na mniej. Polubiłam tą kafeterie i nie zdawałam sobie chyba sprawy, że tak trudno bywa zajść w ciąże. Życzę dwóch kresek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test kupiony - pink test:) i jutro rano wszystko się okaże. Mam mieszane uczucia. Chłopak mówi, że to raczej nie możliwe, ale fajnie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę powodzenia w strone w którą chcesz żeby było,chociaż powiem Ci że jak na mój gust to troche za wczesnie na test(ale to moje zdanie),nie nakręcaj się po nim ani w jedna ani w druga stronę,jeśli będzie negative odczekaj do dnia teoretycznie spodziewaniej miesiaczki i jeśli sie njie pojawi to wtedy powtórz,wbrew temu co pisza w ulotce to mało której kobiecie wykrywa tak wczesnie ciążę,albo zrób beta hcg i wszystko bedzie jasne,trzymam kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę powodzenia w strone w którą chcesz żeby było,chociaż powiem Ci że jak na mój gust to troche za wczesnie na test(ale to moje zdanie),nie nakręcaj się po nim ani w jedna ani w druga stronę,jeśli będzie negative odczekaj do dnia teoretycznie spodziewaniej miesiaczki i jeśli sie njie pojawi to wtedy powtórz,wbrew temu co pisza w ulotce to mało której kobiecie wykrywa tak wczesnie ciążę,albo zrób beta hcg i wszystko bedzie jasne,trzymam kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie zrobiłam dziś... Jakiś taki strach, że jednak nie jestem. Chodź wiem, że w sumie nie powinnam być, bo szkoła itd. Ale... ehm. Chciałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×