Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aalfa

Za kilka miesięcy moje 50-te urodziny, schudnę!

Polecane posty

Witajcie . Nie pisałam , bo wyjeżdżałam do rodziców , a teraz jestem uziemnona , bo skreciłam noge . Muszę leżec z nogą w górze , boli jak nie wiem co , Spadłam u rodziców wychodząc z domu z ostatniego schodka , którego nie było przez 45 lat, a teraz został dobudowany . Tak to jest jak sie chodzi na pamięc . Ja jem naturalne jogurty , kefiry ,świezo wyciskane soki , odrobinę owoców i warzyw . Bbeta podziwiam cie ,ze tak rozsądnie podeszłas do swojej głodówki . Fajnie ze ci sie tak udało , tylko teraz nie zaprzepasć wszystkiego co osiagnęłaś . Trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej juz nie piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamma*
No wlasnie ! Nie piszecie a ja wlasnie dzis was "odkrylam " i nawet chcialam sie zalapac :( Babecia ja mam jeszcze gorzej 155/89. Cyz cos dla siebie znalazlas ? Ja mam "cos" co dziala, jest zdrowe , bezpieczne i skuteczne ,ale zawsze brakuje mi kopa, aby sie w koncu za siebie zabrac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Hej, tak się ciesze że odkopałam topik. Dziewczyny, jestescie? gamma* - witaj :) Tak sobie myslę że przydało by się na siłownię, bieżnia albo "cuś" innego dla niezbyt zaawansowanych. I trochę się wstydzę iść sama. Odezwijcie się, smutno mi bez wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dawne i nowe Koleżanki.może jeszcze tutaj zajrzycie? Ja od poniedziałku spróbuję jeszcze raz:o Nie podobam się sobie teraz. A mój tryb życia jest totalną porażką:o Muszę się na nowo zorganizować.Wszystko zmienić. Przemyślę to dzisiaj i ...start! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zajrzałam. Znów próbujesz? Tym razem z jakimi postanowieniami? I jak się za to zabierasz? Bo ja nie mam pomysłów dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×